Сонячний зонд зняв Землю з дистанції в 43 млн кілометрів


Опубликованно 11.01.2019 02:24

Сонячний зонд зняв Землю з дистанції в 43 млн кілометрів

Зонд Parker Solar Probe, запущений 12 серпня 2018 року, прямує до Сонця. У найближчі сім років апарат повинен буде змінити 24 орбіті навколо зірки, з кожним разом зближуючись з нею все сильніше (у рамках одного з зближень він буде перебувати від Сонця на відстані приблизно шість мільйонів кілометрів).

У вересні NASA опублікувало перший знімок, зроблений Parker Solar Probe. Тепер же агентство поділилося знімком, який був зроблений зондом 25 вересня і на якому можна помітити Землю — яскраву крапку серед незліченних зірок. Фотографія була зроблена камерою WISPR (Wide-field Imager for Solar Probe), апарату призначається насамперед для фотографування структури верхній сонячної атмосфери — корона.

Коли Parker Solar Probe зробив цей знімок, він знаходився приблизно в 43 мільйони кілометрів від Землі. З тих пір він вже зробив проліт недалеко від Венери — вона допомогла зонду скорегувати траєкторію, щоб той зміг підійти досить близько до Сонця.

Перше зближення з Сонцем Parker Solar Probe, згідно з планами, повинен буде зробити 31 жовтня: очікується, що апарат буде вивчати зірку до 11 листопада.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зонд NASA почав дослідження астероїда, який може зіткнутися з Землею.Категория: Наука