Гігантська істота з яскраво-червоними очима: кадри монстра з Австралії налякали місцевих жителів


Опубликованно 11.01.2019 04:51

Гігантська істота з яскраво-червоними очима: кадри монстра з Австралії налякали місцевих жителів

На австралійському континенті було виявлено невідоме науці істота. Його назвали йови - аналог американського йєті. Очевидці, переглядаючи кадри відеозапису, були збентежені побаченим.

Жителі одного з австралійських населених пунктів натрапили на незрозумілого монстра. Вони побачили у заростях якесь чудовисько з червоними очима, що їх налякало. Ще більше люди жахнулися, коли переглядали запис, передає видання "Диалог.UA" з посиланням на "Російський Діалог".

Відзначається, що автор ролика – це один з місцевих мисливців за йови. Люди, подібні йому, часто розшукують таких істот. Йови, за заявами фахівців, - це аналог американського йєті.

На жаль, відзнятий матеріал не був добре якості. Саме з цієї причини складно визначити фальшивка або ж реальний монстр був відображений. Також невідомо, де точно велася зйомка. Мисливець за йови, у свою чергу, сказав про те, що йому було достатньо посвітити в зарості ліхтарем, щоб побачити голову і тулуб монстра. За його словами, істота була нерухомо в самому початку. Експерти все ще працюють над тим, щоб зрозуміти правдивий ролик або черговий фейк.Категория: Техника