Елон Маск 'жарти' про Граймс секс стрічки для фінансування космічних подорожей


Опубликованно 11.01.2019 07:48

Елон Маск 'жарти' про Граймс секс стрічки для фінансування космічних подорожей

З такою пропозицією виступив один з послідовників Twitter Маск, який іноді називають "Muskbros", і раніше звинувачували армія шанувальників, яка переслідує жінок онлайн.

"Чи може секс стрічки з Гримси створити достатньо шуму, щоб залучити кошти для космічних подорожей?", один з послідовників Маск попросив у Twitter.

Дивна відповідь мускусу: "це розумний питання". Він і канадська співачка Граймс розлучилися в минулому році після того, як репер Азилия Бенкс випустила текстів, стверджуючи, що вони показали Граймс, що розкривають інтимні подробиці з життя свого приятеля.

Елон Маск і Граймс, на фото разом в травні минулого року відбулося урочисте. Фото: Гетті Картинки

В Twitter один з послідовників мускусу запитав: "збираюся продати його на VHS?"

Інші були менш вражені, з іншого користувачі Twitter, додавши: "пам'ятайте, @elonmusk вже великий шум з-за його здібностей і працьовитості, використовуючи свою свідомість - якщо ти думаєш, що секс-це кайф, то ви підтвердите, що ви не думаєте розумно - йти отримувати знання, які знадобляться повернувся з кращі ідеї заробити гроші з інженерне проектування".

Більше, ніж життя тек засновник Тесла зробив собі ім'я як великий мислитель, який планує створити людські колонії на Марсі - але його коментарі не залишили фанатів в подиві від того, більш ніж у декілька разів.

Виконавчий директор Тесла Елон Маск в Пекіні. Фото: АFР

У минулому році 47-річний створений медіа-шторм після опису британський дайвер Вернон Ансворт як "педо" в Twitter.

З'явився мускус вистрілити обурливе образу після того, як містер Ансворт раніше критикували мускус, описуючи свої зусилля, щоб допомогти врятувати 12 тайських хлопчиків в пастці в затопленій печері "піар-хід".

Інженери мускусу побудували держава-оф-мистецтво підводному човні і вантажили його в Таїланд, щоб допомогти звільнити молодих футболістів.

Робочі бачили в магазині Tesla в Пекіні, Китай, на цьому тижні. Фото: АП

Однак, містер Ансворт стверджував, що це не спрацювало б додати: "(р-н Маск) можеш засунути собі підводний човен там, де болить".

Після першої вибачатися, мускус потім послідували подальші звинувачення, стверджуючи, що він відвідував район "славиться торгівлею дітьми".

Вернон Ансворт зараз намагається відсудити у американця в трьох різних країнах.

Усього через два місяці після дивної спалаху в Ансуорта, в Південній Африці народився мужик був помічений пихкає суглоба, при появі на Джо Роган досвід подкасту.

Маск вирішив взяти опір на повітрі, тому що препарат є легальним в штаті Каліфорнія.

Однак, травичка заборонена для людей з державою благонадійності якої Маск було дано в 2015 році, коли SpaceX почався запуск супутників для Пентагону.

Незабаром після появи мускусу на подкаст, акції на своє автомобільна компанія Tesla Інк впав більш ніж на шість відсотків.

Ця стаття була відредагована і перевидана від Сонця з дозволу.Категория: Интернет