Дивна річ відбувається з 'щит Землі'


Опубликованно 11.01.2019 09:21

Дивна річ відбувається з 'щит Землі'

Але, за словами науковому журналі Природа, щось дивне коїться глибоко внизу.

Це викликає Північний магнітний полюс 'Скіттер їзди від Канади у бік Сибіру.

"Магнітний полюс рухається так швидко, що вона змусила світ з геомагнетизму експертів рідкісний хід," характер звіту.

Графік через науковий журнал Nature

30 січня (затримується із-за припинення роботи уряду США), Всесвітньої магнітної моделі, який управляє сучасними навігаційними системами буде проводитися термінове оновлення.

Ця модель є життєво важливим компонентом систем, починаючи від систем геопозиціонування використовується для переміщення суден через смартфон трекерів і карти.

Нинішня модель, як очікується, буде дійсний до 2020 року. Але магнітний полюс почав так швидко рухатися, це був реалізований в 2018 році, що модель повинна бути виправлена зараз.

"Вони зрозуміли, що це було настільки неточним, що він збирався перевищувати допустимий (безпечний) межа для навігаційних помилок," природа повідомляє.

НЕПОСТІЙНА ПРИПЛИВИ

Кожен рік, геофізики з американського Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) і Британської геологічної служби перевірити, як магнітне поле Землі змінюється.

Це необхідно, так як Рідкий чавун бурління в ядрі Землі не рухатися послідовно.

"В 2016 році, наприклад, частина магнітного поля тимчасово прискорюється глибоко під північній частині Південної Америки та східної частини Тихого океану," природа повідомлення.

Цей зсув був захоплений супутників.

Земля лінії магнітної сили зациклення від Північного полюса до Південного полюса, створюючи захисну магнітосферу Землі. Прямі лінії виходять з Північного і Південного полюсів являє собою вісь обертання Землі.

По темі: щось дивне відбувається в глибинах південної Атлантики

Але рух північного магнітного полюса стало об'єктом дослідження, починаючи з 1831 року. Спочатку він був записаний переїзд в Північний Льодовитий океан зі швидкістю близько 15 км щороку. Але, починаючи з середини 1990-х років, він набрав швидкість.

Тепер він зміщується зі швидкістю близько 55 в рік.

Але ще одне недавнє дослідження показало, магнітне поле Землі діє зараз за якихось 1000 років.

СУТЬ ПИТАННЯ

Чому магнітне поле змінюється так різко невідомо.

"Геомагнітні імпульси, подібні тій, що сталася в 2016 році, може бути простежено до 'гидромагнитная' хвилі, що виникли від глибоко в ядро," природа повідомляє. "І швидкий рух північного магнітного полюса може бути пов'язана з високошвидкісною струменем рідкого чавуну під Канаду".

Цей швидкий потік розплавленого мабуть, послаблюючи магнітне вплив залізного сердечника під Північній Америці.

Більше вивчити: як людство вижило супервулкан

"Місцезнаходження північного магнітного полюса, здається, будуть регулюватися два масштабних патчів магнітного поля, одне під Канади і один під Сибір" Філ Лівермор Університету Лідса, розповів американському засіданні геофізичного союзу. "Сибірська патч перемогу в конкурсі".

І, як глобальне потепління відкриває більше морських шляхів на північ від Росії і Канади, це являє собою потенційно смертельні проблеми.

"Той факт, що Полюс буде швидко робить цей регіон більш схильні до великих помилок", - говорить Арно Chulliat, а geomagnetist в Університеті Колорадо-Боулдер і NOAA.Категория: Наука