Таємниця сигнали, що надходять з космосу


Опубликованно 11.01.2019 09:21

Таємниця сигнали, що надходять з космосу

В якийсь куточок всесвіту ці потужні хвилі приходять і сили, що зробили їх залишаються невідомими. А то є повторюваний сигнал підняв брови.

Інопланетяни навряд чи будуть. Але вони не виключені. Вони, швидше за все, підозрюю - на даному етапі - включають быстровращающихся нейтронних зірок і відрижки чорної діри.

ШВИДКИХ РАДИОВСПЛЕСКОВ

Так званих повторюваних швидких радиовсплесков були виявлені в ході пробного запуску минулого літа для призначення телескоп працює лише малу частину свого потенціалу.

Відомий своєю абревіатурою передзвін, найпотужніший у світі радіотелескоп поширене по всій області, як великий, як футбольне поле — є шанс виявити багато загадкових імпульсів, що тепер він повністю готовий до роботи.

"В кінці року, можливо, ми знайшли 1,000 черг", - сказала Дебора хороше, аспірант в Університеті Британської Колумбії і один з 50 вчених з п'яти установ, що беруть участь в дослідженні. Дослідження було опубліковане в журналі Nature.

Швидких радиовсплесков (Фрбс) спалах тільки для мікро-миттєвий, але може випромінювати стільки енергії, скільки Сонце за 10 000 років.

По темі: Що ми знаємо про нашу першу міжзоряного "гість"

Що саме викликає ці високоенергетичні сплески довгих хвиль в дальньому кінці електромагнітного спектра залишається предметом інтенсивних дебатів.

Більше 60 сплески були каталогізовані з 2007 року, але тільки один — зазначено у 2012 році в Обсерваторії Аресібо в Пуерто-Ріко був репітер.

Передзвін телескоп виявляє другий-вічно повторюваних швидкий вибух радіо. https://t.co/mrZuCd99AA pic.twitter.com/CbAqVkgKJl— Університет Британської Колумбії (@ЕБК) 9 січня 2019 року

"Фрбс, здається, швидше за все, генерується в густій, турбулентних областей галактик," Shriharsh Тендулкар, відповідний автор на обох дослідженнях і астроном з Університету Макгілла, розповів AFP.

Космічні судоми, створені турбулентного газового хмари, які народжують зірки або зоряні вибухи таких наднових, як можливі інкубатори.

Але поспіль радиовсплесков-це особливий випадок.

Позагалактичних сигналів відкриття! Телескоп Канади #передзвін виявляє друге-ніколи не повторюються швидко лопнути радіо, співпраця між #Університету Торонто @uoftartsci @ебк @mcgillu @nrc_cnrc @периметру.Категория: Наука