Огляд лазерної миші XL-750BK від A4Tech


Опубликованно 11.01.2019 09:42

Огляд лазерної миші XL-750BK від A4Tech

Компанія A4Tech добре відома на вітчизняному ринку комп'ютерної техніки. Вона випускає досить якісні периферійні пристрої: мишки, акустичні системи, клавіатури, навушники, мікрофони та інше. Особливою популярністю користуються саме миші. Серед них є моделі, розроблені виключно для геймерів. Саме такою і є миша XL-750BK. Взагалі, техніка цього виробника характеризується високим якістю й винятковою надійністю. Саме тому її так люблять. Однак ми відволіклися. Пора перейти до розгляду основних технічних характеристик вищезгаданої миші.

Основні технічні характеристики

По суті, це та сама легендарна мишка, яку користувачі називають Х7. Саме вона є самою популярною у всій лінійці компанії. XL-750BK має лазерний сенсор з роздільною здатністю 3600 DPI. Це дозволяє досягти високої точності і використовувати мишу динамічних шутерах. Тобто там, де потрібна швидкість реакції. Миша має 7 програмованих кнопок (разом з колесом, яке теж натискається). На них можна призначити найбільш часто виконувані дії для того, щоб не звертатися до клавіатури. До комп'ютера дана мишка підключається за допомогою USB порту. Більше нічого в пристрої немає. Саме така простота і пояснює неймовірну надійність миші. Чим менше опцій, тим менша ймовірність, що-небудь зламається. А ще грають роль матеріали найвищої якості, які використовувалися при створенні корпусу миші.

Висновок

Отже, ігрова дротова миша XL-750BK від компанії A4Tech відрізняється неймовірною простотою і відмінною функціональністю. Лазерний сенсор дозволяє успішно грати в динамічні шутери і РПГ, а сім програмованих кнопок полегшать виконання рутинних дій у будь іграшці. Безперечно варто придбати таку мишу. Хоч вона і трохи застаріла, але ще багато на що здатна. Не варто упускати такий шанс. Автор: Ярик Драгунів 17 Листопада, 2018Категория: Техника