Гігантські малюнки плато Наска готові розкрити таємницю, над якою б'ються вчені: стало відомо їх призначення


Опубликованно 12.01.2019 01:51

Гігантські малюнки плато Наска готові розкрити таємницю, над якою б'ються вчені: стало відомо їх призначення

Геогліфи в перу десятиліттями розбурхують розуми вчених і дослідників незвіданого з усіх куточків планети. Кому тільки не приписувалось авторство "шедеврів мего-графіки" – від інопланетних прибульців до легендарних жителів Атлантиди. Результати недавніх досліджень можуть стати справжнім одкровенням у науковому світі і дати відповіді на болісні питання.

Канадським дослідникам вдалося встановити призначення геогліфи, розташованих на плато Наска (Перу), передає "Російський Діалог".

Вчені висунули несподівану версію, згідно з якою геогліфи – це ні що інше, як стародавні дорожні храми, які споруджували на перетині основних торгових шляхів, що стародавні жителі цих місць.

Цікаво, що ці зображення звірів, птахів і комах тодішнє населення сприймало як певну можливість зв'язку між світом людей і богів. За деякими даними, на території Болівії і Амазонії знайдено понад 30 зображень тварин і рослин і понад 200 геометричних фігур.

Цікаво, що раніше була висунута інша версія, яка свідчила про те, що фігури в Наско помогалииндейцам спостерігати за Космосом і розкривати її таємниці. Дослідження показали, що геогліфам не менше двох тисяч років.

Нагадаємо, єгиптологи вражені загадковим зображень в стародавній піраміді Хеопса, де знайдені ієрогліфи, що нагадують современныебоевые машини.Категория: Техника