Злидень шахраїв, ви повинні стежити за


Опубликованно 12.01.2019 02:42

Злидень шахраїв, ви повинні стежити за

Більшість людей не знають реагувати, коли принц з Нігерії листи вас і пропонує вам свої багатства, але шахраї завжди придумують розробити нові трюки, що робить його важко зрозуміти, що є справжнім, а що ні.

Технологія зробила його простіше для людей зі зловісними намірами видавати себе за посадових осіб або працівників правоохоронних органів і жертв налякати відмовитися від життєво важливої інформації.

Ось деякі з більш складною шахраїв, які ви повинні стежити за цей рік.

ПІДРОБКИ ЗНАМЕНИТОСТЕЙ

Звіти австралійців будучи пійманий на схвалення знаменитості шахраїв зросли на приголомшливі 400% в минулому році, люди втрачають величезну кількість грошей.

Цих шахраїв найчастіше виступають в якості інтернет-реклами або рекламних сюжетів про соціальні медіа або, здавалося б, законною, надійний сайт, і включають в себе такі знаменитості, як Дельта Гудрем, Кайл Сэндилэндс, Ліза Уілкінсон, Меган Маркл і акули бак Стів Бакстер.

Оголошення включають в себе підроблені цитати і ретина, відомими особистостями просування товарів, такі як догляд за шкірою креми, пігулки втрати ваги або інвестиційних схем.

Лохотрон працює, отримуючи людей, щоб підписатися на безкоштовну пробну версію продукту, в результаті передачі споживачам через їхню кредитної картки. Судовий процес часто має суворі правила і умови, такі як повернути продукт протягом майже неможливою терміни, а також автоматичне продовження підписки, які важко скасувати.

Ці терміни часто видно тільки на документ, який прибув з товаром, за даними австралійської конкуренції та захисту споживачів (ACCC).

Більшість людей втратили від $100 до $500 і в одному випадку потерпілий втратив більше $50,000 через підроблені знаменитості схвалення інвестиційної схемою", заступник голови АССС Делія Рікард сказав.

Подивитися цей пост на Instagram

Жах & верне від цієї афери, використовуючи свій імідж, щоб підтримати крем для обличчя, під виглядом новин. Не купуйте його і ФБ брати на себе відповідальність в якості видавничої платформи, щоб видалити його. #falsenews

Пост розділили Джордж Гарднер (@georgiegardner9) на 14 серпня 2018 року на 5:с16 ФДТ

СТРАШНИЙ РОБО ДЗВІНКИ

Ряд тривожних телефонних дзвінків були зроблені для жителів Австралії, стверджуючи, що одержувач має кілька судових справ, порушених проти них і ризикує бути заарештованим.

Запис для автообзвона з інформування жертву про те, що "суд справа стає в рубриках ваше ім'я" і вони повинні зателефонувати за номером 0472 6102, щоб вирішити проблему.

"Коли ви отримаєте це повідомлення, Я хочу, щоб ви повернутися до мене," голос йдеться в повідомленні.

“Якщо ми не чуємо від вас, ми повинні видати ордер на арешт на ваше ім'я і Ви арештовані. Так що повернутися до мене як можна швидше".

Шахрай буде використовувати лякаючим мовою, аби злякати жертву, виконуючи, часто говорив їм, щоб придбати подарункові карти iTunes або Google Play, щоб оплатити податковий борг. Вони можуть також змусити людей відправляти гроші на інші методи, наприклад, биткоин-банкомати або передоплачені кредитні картки.

Поліція вже попередила, що будь-заклик такого роду не можна довіряти, як і будь-який законний бізнес або урядові агентства не хотіли зв'язатися з вами таким чином.

ОТРИМАВ НЕЩОДАВНО РОБОТ ДЗВОНИВ? ЗВУЧИТЬ ЗНАЙОМО? Нещодавно ми провели ряд репортажів про місцевих жителів, які отримують...Написав команду поліції районі Кінгс у неділю, 25 листопада 2018 року

БАНК ШАХРАЙ, ЯКИЙ ЗЛИВАЄ ВАШ АККАУНТ

У минулому році тисячі австралійців були спіймані на складні кон, що дозволяє зловмисникам злити банківського рахунку своєї жертви, перш ніж вони хоч уявляєш, що відбувається.

Шахраям видавати себе за поліцейських або співробітників відомих компаній як Телстра НБН або Microsoft і повідомити свої цілі дуже правдоподібно і відрепетируваною розповідь про те, чому вони повинні отримати доступ до їх комп'ютеру.

Вони використовують тактику залякування, щоб обдурити жертв в роздавати свою особисту інформацію, розповідаючи їм, що вони є частиною команди, яка вистежує "кидали" або "хакери".

Мета інформований про те, що їхній комп'ютер був зламаний хакерами, і використовується для лохотрону інших невинних людей.

Потім вони кажуть, що їм потрібен доступ до комп'ютера жертви і онлайн-банкінгу, щоб допомогти зловити шахрая.

До серпня минулого року було 8000 повідомлень про цю аферу, записані АССС, Австралийках дурять з 4,4 млн. дол.

Шахраї будуть представляти співробітники відомих компаній або навіть в поліцію, щоб обдурити своїх жертв.

ВИКОРИСТОВУЮЧИ МИЛІ ЩЕНКИ, ЩОБ ЗАМАНИТИ ЖЕРТВ

Шахраї націлені на любителів собак шляхом створення підроблених оголошень, прикидаючись, що продаємо чарівних цуценят, вибору порід, які вони знають, які високо цінуються.

Майбутніх власників собаки втратили сотні тисяч доларів на цих шахраїв, але є кілька ключових ознак, які видають їх.

Наприклад, шахраї часто стверджують, що вони перейшли межах країни або за кордон і що вам потрібно, щоб заплатити за транспорт або медичні витрати до того, як щеня може бути доставлений.

Ще одна поширена брехня передбачає шахрай, стверджуючи, що цуценя знаходиться за кордоном і це не може бути доставлена, якщо оплата здійснюється за рахунок митних або проблеми карантин.

“Якщо ви чуєте ці казки від "продавець", припинити всяке спілкування з ними. Щеня, на жаль, не реальні, і якщо ви зробите ці виплати, ви втратите ваші гроші," МС Рікард сказав.

Шахраї часто використовують фотографії племінних порід, щоб заманити людей. Фото: У Справах Споживачів Вікторія



Категория: Интернет