З приводу закручування інтернет-шахраїв


Опубликованно 12.01.2019 02:42

З приводу закручування інтернет-шахраїв

Пара, обидва у їх 30-их, зустрівся в соціальних мережах в жовтні минулого року і початку спілкування в мережі, що наведений в ній джгут його більш ніж 200 000$.

Протягом наступних кількох місяців, космос Emeh, 32, випещений 34-річного потерпілого в оману розповідями, передбачених Кримінальним, стверджують поліцейські. За даними поліції, він стверджував, що був розгорнутий в Сирії, але була фактично проживають у Брісбені на студентську візу зі своїм австралійським партнером.

Emeh, теж з Брісбена, потім пішли до неї додому, щоб взяти ще $105,000, стверджуючи, що він був фіксаж для солдата.

Жінка запідозрив недобре і звернулася в поліцію, яка зловила Emeh в жало — з участю запропонувала передачі більше грошей — в четвер.

Він вже пред'явили йому обвинувачення по одному епізоду кожен у шахрайстві та замаху на шахрайство.

Детектив Террі Лоуренс фінансовий стан команди злочинності і кібер-злочинності, сказав онлайн шахраями були "стають занадто частими", але що це "що далі, що викликало (їх) інтерес".

"Щодо заковика в тому, що злочинець (і явно не американський солдат в образах) приїхали до будинку жертви, щоб отримати більше грошей, на цей раз за $105,000," Supt Лоуренс сказав.

“Потерпілий запідозрив недобре і після того, як довіритися близьким другом, вона повідомила про подію в поліцію.

“Вчора оперативники провели тактичні операції, які призводять до перехоплення і затримання злочинця, поки він намагається спонукати жертву передати гроші.

"Детективи виконаний ордер на обшук в адресу Дюрак і розташовані поруч предмети, використовувані при скоєнні цих злочинів".

Брісбен чоловік обдурив жінку з більш ніж 300 000 $роман афера з "про поворот", за даними поліції.

Розслідування тривають, і 34-річний потерпілий відмовився коментувати це питання, коли зв'язався через поліцію новини.ком.АУ.

"Я б охарактеризував цю жертву як добре освічений молодий чоловік, який увійшов в онлайн-відносини, засновані на що їй було сказано," слідчий поліції Вінс Бирнс заявив журналістам у п'ятницю.

"Це дуже рідкість в Австралії або в будь-якій точці світу, є злочинець, який займається цим видом шахрайства фізично уявити себе для збору грошей".

Квінсленд поліція випустила термінове попередження для громадськості після виявлення, що вони описали як "тривожний розвиток подій в романтику і онлайн-шахраїв".

Supt Лоуренс заявив, що командування кримінальних розслідувань армії США надходять сотні скарг на місяць від людей, які виявляються залучені у відносини з ким-то нібито солдатів.

"Це звичайна афера в світі", - Supt Лоуренс сказав.

“Зазвичай взаємодії злочинця з жертвою-це все онлайн, так що це ще один крок подорожі до будинку жертви, безумовно, потрібні суспільству, щоб почути і бути попереджені про сьогодні.

“Я закликаю всіх, хто використовує соціальні медіа-платформи, щоб розвивати дружбу або відносини онлайн, щоб зберегти контроль у всі часи.

“Я знаю, що емоції можуть зробити це складніше, але озбройтеся знаннями, що ці шахрайства відбуваються в повсякденному учасниками спільноти як ви.

“Витратьте час, щоб оцінювати відносини, поговоріть з друзями та іншими близькими людьми про ваших нових відносин онлайн. Ми в даному випадку вдячні, що потерпілий пішов на цей крок".

Emeh з'явився в магістратський суд Брісбена, де сьогодні його заяву про звільнення під заставу було відхилено на тій підставі, що він був ризик реоффендинг і неявку в суд.

Через його адвоката, він заперечував, що будь-який контакт з жінкою до Стінга, але розумів, як це здавалося підозрілим. SIM-карти, що знаходяться в його власності, які були використані в афері, був посланий тільки до них день назад, він стверджував.

Справу було відкладено на 11 лютого.

Якщо у вас є інформація, телефонуйте в поліцію лінія допомоги на 131 444 або звернутися сюди.

- З ААР

megan.palin@news.com.au | @Megan_PalinКатегория: Интернет