"Пежо-Боксер": габарити, технічна характеристика, заявлена потужність, максимальна швидкість, особливості експлуатації та відгуки власників


Опубликованно 12.01.2019 03:39

Габарити «Пежо-Боксер» дозволяють віднести автомобіль до категорії популярних вантажопасажирських фургонів іноземного виробництва на вітчизняному ринку. Легкі вантажівки відрізняються оптимальним поєднанням високих якісних параметрів і демократичної ціни. Французькі машини представлені в різних модифікаціях, що дозволяють експлуатувати їх як в особистих цілях, так і для ведення підприємницької діяльності.

Модифікації

Розглянутий автомобіль випускається в декількох варіаціях. Серед них: Пасажирський «Пежо-Боксер», габарити якого дозволяють змінювати конфігурацію салону, не втрачаючи при цьому в підвищеному показнику комфорту. Наприклад, модифікація «Тур Трансформер» оснащується складними диванами, рухомими для звільнення корисного простору, при необхідності. Зазначений мікроавтобус легко перетворюється із звичайного перевізного транспорту в офіс для переговорів, невеликий вантажівка чи місце для ночівлі. Стандартний фургон — найбільш часте виконання машини «Пежо-Боксер». Габарити авто відповідають всім необхідним нормам, дозволяють використовувати його для транспортування людей, продовольства, промислових та інших вантажів. Крім того, такі автомобілі пристосовують для екстрених служб, включаючи невідкладну медичну допомогу. Універсальне шасі. З цим типом кузова транспортний засіб здатне перевозити до двох тонн вантажів, при необхідності переобладнується в автомобіль різного призначення. Часто такі машини оснащуються цистернами, рефрижераторами, самоскидними та термічними будками. Вантажопасажирська модифікація «Пежо-Боксер», суцільнометалевий, габарити якої оптимально підходять для мікроавтобуса і фургона. Комбінована версія відрізняється більшою місткістю, наявністю двох типів обробки з м'яким або жорстким оформленням. Для зазначеної моделі спеціально передбачені два типи кріплень швидко конфігурації.

Габарити «Пежо-Боксер» і його характеристики

Основні параметри авто: тип кузова — довжина/ширина/висота— 4,96/2,05/2,52 м; колісна база — 3,0 м; показник вантажопідйомності — 1,5-2,0 т; швидкісний поріг — 165 км/год; повна маса — 4400 кг; витрата пального в середньому — 10 літрів на 100 км/год; місткість паливного резервуара — 90 к.

Незалежно від габаритів «Пежо-Боксер», на ньому встановлюється дизельний мотор на 2,2 літра або бензиновий аналог на 3,0 літра. Потужність агрегату варіюється в межах 110-177 кінських сил. Пристрій і габарити «Пежо-Боксер»

Автомобіль сконструйований таким чином, щоб виключити максимальне скупчення бруду і пилу у важкодоступних місцях. Більша частина матеріалу — сталь з покриттям, яке наноситься декількома шарами захисного складу. Це дозволяє надійно захистити машину від корозійних процесів. Додаткова міцність шасі продукується за рахунок посиленої жорсткості конструкції.

Незалежно від габаритів «Пежо-Боксер», фронтальна підвіска авто прекрасно справляється з коригуванням маневреності і поворотами. Навіть стартова комплектація розглянутого автомобіля включає в себе гідравлічний підсилювач керма, систему «АБС», індикатор обгону, камеру заднього виду. Додатково моделі комплектуються ультразвуковими детекторами, системою антипробуксовки та іншими опціями, характерними для сучасних автомобілів.

Місце водія і оснащення салону

Крісло водія, на відміну від пасажирських сидінь, має кілька регулювальних позицій, що дозволяє керувати транспортом комфортно. У базовій комплектації передбачені дзеркала з електричним підігрівом і коригуванням. Кожен елемент складається з двох сегментів. Сферична частина дає можливість знизити до мінімуму «мертві зони», що викликає відчуття повного контролю ситуації. Прекрасну оглядовість гарантують великі вікна і висока посадка в автомобіль.

Габарити «Пежо-Боксер» L2H2 в салонній частини комфортніше і вместительнее, ніж у аналогів. Це пов'язано з акцентуванням розробок французьких фахівців на ергономічних характеристик. Модифікація обладнана сучасними автомобільними пристосуваннями і потужним двигуном з високим показником потужності. Мотор розганяє транспортний засіб до максимальної швидкості досить швидко, при цьому витрата пального не викликає особливих претензій.

До недоліків «Боксера» споживачі відносять погану пристосованість машини до російських дорогах і кліматичних особливостей країни. Техніка довго прогрівається в зимовий період для запуску, при цьому в салоні все одно холодно. Найбільш проблемні елементи — електронна начинка, кермові тяги, кульові опори.

Відгуки власників

Незважаючи на те, що габарити кузова «Пежо-Боксер» розраховані оптимально, відгуки споживачів про цьому автомобілі різняться кардинально. Деякі власники хвалять транспортний засіб за надійність, місткість, економічність. Ще одна перевага — можливість трансформації авто з фургона в пасажирський мікроавтобус буквально за 20 хвилин.

Інші користувачі нарікають на електроніку, яка видає постійні помилки і «глюки». З обслуговуванням і ремонтом теж не все так просто. Неполадки реально усунути тільки в офіційних представництвах виробника, за допомогою підключення бортового комп'ютера до спеціального діагностичного обладнання. Якщо який-небудь індикатор не працює, машина переходить в аварійний режим функціонування, що викликає додаткові проблеми при експлуатації. Всі власники відзначають, що взимку, зазначений транспортний засіб вимагає тривалого прогрівання, також спостерігається погана робота дверних петель і засувок.

На завершення

Огляд автомобіля «Пежо-Боксер» свідчить про те, що машина цілком надійна, економічна і універсальна. Тим не менш експлуатація техніки на вітчизняних теренах викликає чимало проблем. З цього можна зробити висновок, що мікроавтобус орієнтований на певні кліматичні зони, в яких проявляє себе просто відмінно. Вибираючи автомобіль даної марки, звертайте увагу на рекомендації виробників і характеристики встановленого силового агрегату. Автор: Євген 12 Жовтня, 2018Категория: Автомобили