"Нібіру все змінить, люди стануть Адамовыми дітьми": розшифровані пророцтва Ванги про планеті смерті і 2019 рік


Опубликованно 12.01.2019 06:00

Як відомо, на сьогоднішній день збулися багато передбачення Ванги. Незадовго до смерті всесвітньо відома ясновидиця розповіла людству, що людей чекає в майбутньому, та про катастрофи, з якими зіткнеться наша планета.

Ванга ніколи не називала точні терміни, але провидиця натякала, в якому десятилітті щось станеться, передає "Диалог.UA".

Так, Ванга передбачила "оксамитову" революцію в Чорногорії, загибель Індіри Ганді, смерть Леоніда Брежнєва, розвал СРСР, трагедію у Курську.

Що стосується 2019 року, відома провидиця казала, що він буде багатий на події, які докорінно змінять життя на Землі.Приміром, вона передбачала, що: "втомлена Земля збунтується і багато людей погубить".

До речі, в якійсь мірі сказане провидицею вже збувається. Планету стрімко руйнують різні катастрофи, в тому числі і землетруси, урагани, повені і т. п.

А експерти переконані, що хоч Ванга і не називала вголос планету Нібіру, все те, що вона передбачила – пряме свідчення втручання смертоноснойпланеты в наше життя.

Тим більше, що Ванга неодноразово говорила, що саме 2019 стане переломним моментом на Землі, в цей рік загине величезна кількість людей на нашій планеті.Не виключено, що саме зменшення людей зараз і вичікує Нібіру зі своїми гуманоїдами, щоб зробити напевно напад на Землю.

Уфологи раніше говорили, що Нібіру має намір знищити якомога більше людей, щоб залишився людство здатне було дати відсіч планеті-вбивці.

Експерти впевнені, що Ванга передбачила колонізацію Землі прибульцями з Нібіру, наприкінці свого життя вона попереджала: "Старість піде, і люди стануть такими Адамовим дітям". У слов'янській міфології Адамовыми дітьми називали різну нечисть і невідому силу.

Провидиця у вигляді різних обставин, а також з-за особливостей тодішнього режиму не могла відкрито висловлюватися про позаземного життя. Тобто не вела розмов про прибульців, НЛО і так далі.

Але вона ясно підкреслювала, що 2019 року буде роком, коли на Землі відбудеться кардинальний переворот, після якого наша планета може змінитися до невпізнання.

Нагадаємо, раніше вчені назвалипричину, за якої прибульці з Нібіру терміново покинули Антарктиду.

Додамо, очевидець показав уникальныекадры з Нібіру.Категория: Техника