Огляд і фото сканера Canon Lide 120


Опубликованно 14.01.2019 05:00

Огляд і фото сканера Canon Lide 120

Сканер Canon Lide 120 являє собою бюджетний сканер планшетного типу. Це пристрій набувають ті люди, яким простіше відсканувати фотографії в домашніх умовах, коли не потрібно працювати з плівками і слайдів, а за рідкісні сканування не хочеться платити в сервісах.

Опис приладу

У відгуках про Canon Lide 120 пишуть, що прилад важить небагато - не більше 1,6 кг. Його розміри: 25 х 37 х 0,4 див. Пристрій являє собою оновлення попередньої версії Lide 110. Саме на його базі апаратної працює описуваний сканер. Дозвіл – 2.400 ppi. Між ними є невелика відмінність у програмному забезпеченні. Є особливості у вигляді оновлених функцій і обмежень. Виробник не додав фоторедактор, тому відразу ж відредагувати фотографії не вийде. Однак є My Image Garden, утиліта, яка дозволяє злегка відкоригувати відскановані файли. Крім того, додана функція розпізнавання тексту. Завдяки цьому відразу після сканування в PDF можна здійснювати пошук по тексту.

Як повідомляють у відгуках про сканерах Canon CanoScan Lide 120, прилад не вбудована система, яка імпортувала б всі зроблені зображення на хмари. Однак існує можливість встановити утиліту, що дозволяє зберегти файли в каталозі.

Технічні характеристики

Як вище було сказано, сканер є планшетним. Процес копіювання зображення здійснюється за допомогою контактного датчика. Джерело світла: 3-кольорові світлодіоди. Дозвіл 2 400 4 800 точок. Є можливість вибрати дозвіл: діапазон 25-19200. Інтерфейс Hi-Speed USB 2 версії.

Кольорова градація на вході 48 біт, на виході 24/48 біт, що стосується чорно-білого сканування, то показники 16 біт, 8 біт відповідно. Максимальний розмір документів – формат A4 і Letter. На Canon Lide 120 є 4 клавіші, які забезпечують сканування.

Пристрій споживає від 1,5 Вт у режимі очікування до 11 мВт у вимкненому стані. В режимі роботи споживана потужність становить 2,5 Вт. Сканер може працювати в діапазоні вологості від 10 до 90 % і при температурі від 5 і 35 градусів. Сумісний практично з усіма операційними системами.

Опис роботи зі сканером

У відгуках про сканер Canon Lide 120 пишуть, що працювати з приладом легко. Є чотири клавіші управління також здійснюється через комп'ютер. Програма установки інсталює драйвера, які полегшують роботу з сканером.

Завдяки клавішам можна скопіювати файл, відправити його по електронній пошті, сканувати в форматі PDF, виконувати функцію AutoScan. Остання функція дозволяє обробляти зображення в форматі JPG та PDF. При цьому сканер сам визначає, який з них потрібно вибирати. У відгуках пишуть, що пристрій помиляється вкрай рідко. У налаштуваннях можна змінити функції кнопок.

Якість сканування

Сканер Canon Lide 120 працює добре, як запевняють покупці. Багато воліють працювати з автоматичним режимом. Якщо результат не влаштовує, завжди можна поміняти налаштування сканування. Завдяки режиму Advanced можна отримати доступ до більшості опцій, з якими не рекомендується працювати людям без досвіду. Для новачків є спеціальний режим Basic. У ньому доступні мінімальну кількість функцій.

До базових налаштувань були додані спеціальні: можливість змінити дозвіл, яскравість, контраст доповнені функцією відновлення кольору. Вона працює на відмінно і чудово справляється з «реанімацією» будь-яких відтінків. Дрібні точки від пилу можна прибрати за допомогою функції, призначеної для видалення пилу і подряпин з фото. Проте з останніми боротися важко. Вони навіть після обробки програмою залишаються. Подібний нюанс є типовим для такої функції.

Під час тестування Canon Lide 120 показав себе ідеально. Завдяки йому виходять якісні зображення. Перенесення кольорів на хорошому рівні. Причому сканер відмінно передає дрібні деталі, з якими не справляються інші пристосування. Мова йде про такі нюанси, як відблиски і так далі. Відмінності від оригінальних фотографій практично не помітні.

Сканування документів

На жаль, використовувати такий сканер в офісних цілях заборонено. Автоматичний податчик документів відсутній, тому працювати з великою кількістю паперів буде жахливо незручно. В домашніх умовах роботи з текстовими файлами, коли їх небагато, описуваного приладу буде більш ніж достатньо. Після сканування, якщо файл перетворюється в текст доступний для редагування, то втрачається форматування.

З переваг пристрою потрібно відзначити те, що сканер використовує небагато електроенергії. Це пов'язано з тим, що він підключається по USB. Робота сканера забезпечується через світлодіодний джерело світла, який не має ртуті і не вимагає прогрівання. Завдяки цьому енергія заощаджується. Підсумки

Сканер Canon Lide 120 відмінно підходить на роль недорого пристосування, яке може працювати як з друкованими файлами, так і фотознімками. Прилад має невелику ціну і приємний інтерфейс. Однак якщо потрібен сканер для того, щоб працювати з великою кількістю текстових документів, то краще вибрати більш дорогі варіанти від цього або ж інших виробників. В цілому, по функціональності, вони не сильно відрізняються від описаного пристрою, але по зручності роботи - останній значно поступається спеціалізованим приладів.

З достоїнств потрібно відзначити можливість відсканувати текстовий файл у форматі PDF з пошуком, наявність функції відновлення кольору і високу якість одержуваних фотографій. До недоліків покупці відносять погано пророблена програмне забезпечення, яке не дає редагувати відскановані знімки. Якщо покупця цей нюанс не бентежить, то можна сміливо брати сканер! Автор: Ганна Маллаалиева 2 Листопада, 2018Категория: Технологии