Автомагнітола JVC KW-AV51: опис, характеристики, інструкція


Опубликованно 20.01.2019 11:18

Автомагнітола JVC KW-AV51: опис, характеристики, інструкція

Сьогодні в моду увійшли великі автомагнітоли з сенсорними дисплеями, дозволяють не тільки слухати музику, але і переглядати фільми. Вони можуть виступати в ролі гарнітури для смартфонів. Однією з них є JVC KW-AV51, що володіє рядом переваг і дозволяє перетворити частину панелі автомобіля в справжній мультимедійний центр. Велика кількість роз'ємів для підключення додаткових пристроїв розширює її можливості і залишає перспективи на поліпшення звуку і вибір відповідного джерела відтворення музичних файлів. Для того щоб розібратися в її переваги та недоліки, слід спочатку ознайомитися з основним функціоналом, а потім проаналізувати відгуки користувачів. Джерела звуку

Для того щоб отримувати улюблені композиції в режимі нон-стоп, водій може скористатися вбудованим радіоприймачем. Він має досить хорошим прийомом і дозволяє прослуховувати радіо навіть в зоні невпевненого прийому. За рахунок додаткової обробки сигналу вдається покращувати якість звуку і підвищувати комфортабельність його прослуховування.

Якщо є бажання слухати власні збірки, можна скористатися вбудованим в JVC KW-AV51 приводом для програвання дисків. За рахунок застосування сучасної системи він може зчитувати не тільки класичні CD, але і більш ємні DVD, на які може поміститися набагато більше улюблених треків. Якщо ж користуватися компакт-дисками незручно, то підходящим рішенням буде застосування USB-накопичувача. У його ролі може виступати як проста флешка, так і зовнішній жорсткий диск, відформатований за стандартом FAT32.

Ще однією особливістю є можливість використання магнітоли в якості підсилювача, задіюючи AUX-вхід, розташований на її передній панелі. Наявність входу для лінійного сигналу дозволяє підключати будь-які зовнішні пристрої, такі як ігрові консолі, плеєри та портативні телевізори. Для цього потрібно спеціальний кабель. Дізнатися його терморегулятори для магнітоли можна в прикладеній до неї інструкції. Можливості бездротової передачі сигналу

Вбудований адаптер для підключення смартфонів і планшетів Bluetooth відсутній, але при цьому його можна докупити окремо і підключити у відповідний порт. Прошивка магнітоли JVC KW-AV51 підтримує настройку різних пристроїв, не тільки звичайних джерел стереомузыки, але і як гарнітури для розмов по гучномовному зв'язку без використання рук і порушення правил дорожнього руху.

Ще однією особливістю є підтримка синхронізації з деякими пристроями роботи з телефонною книгою і відображення на дисплеї магнітоли приходять повідомлень. Це особливо зручно, коли телефон лежить у кишені, і діставати під час руху його незручно.

Передня панель

Хоча магнітола досить велика, виробник не відмовився від того, щоб зробити передню панель знімною. Цей момент порадує водіїв, які турбуються за безпеку свого автомобіля. Крім того, у разі пошкодження дисплея можна буде самостійно зробити ремонт JVC KW-AV51, просто замінивши панель цілком.

При її установці і знятті складнощів не виникає, всі кріплення та роз'єми продумані, панель можна поставити буквально наосліп. Роз'єми міцні, з часом не розхитуються, що гарантує надійну роботу дисплея. Установка магнітоли

Для того щоб здійснити монтаж автомагнітоли, потрібно переконатися, що в автомобілі передбачено посадочне місце під пристрою формату 2-DIN. Якщо такого немає, то рекомендується або придивитися до компактної моделі, або докупити і встановити окремий спеціальний кишеню.

Підключення основних роз'ємів стандартне, тому складнощів з установкою і розпіновкою магнітоли не виникне навіть у тих, хто раніше з подібною роботою не стикався. Якщо в машині вже була схожа магнітола, то достатньо буде лише перемкнути відповідний коннектор у гніздо нової «голови».

Розібратися з іншими роз'ємами, призначеними для з'єднання з периферійними пристроями, допоможе комплектна інструкція до JVC KW-AV51. У ній детально розписано, який з них підходить для підключення певного типу техніки, а також як правильно здійснити постмонтажную налаштування. Відтворення відеофайлів

Магнітола підтримує програвання більшості сучасних і застарілих форматів, завдяки чому у водіїв є можливість переглядати улюблені фільми під час стоянок. Крім того, на задній панелі розташований роз'єм, що дозволяє встановити і підключити додатковий монітор для пасажирів. Його можна змонтувати в підголовник одного з передніх крісел або ж закріпити на стелі салону. Така можливість корисна в першу чергу сім'ям з дітьми, яким можна включити мультфільми на час поїздки, і таким чином зайняти їх.

Відтворювати відео можна як з звичайних DVD-дисків, так і за допомогою USB-накопичувачів. Навіть не надто великого зовнішнього жорсткого диска вистачить на значну колекцію музики і фільмів.

Ключові характеристики

Основним завданням будь-магнітоли, незалежно від її функціоналу, є відтворення музики. Саме якість програється звуку можна назвати критерієм, за яким здійснюється остаточний вибір. Розглянута магнітола, згідно з відгуками про неї, отримала звуковий тракт, що дозволяє видавати об'ємний, глибокий звук. Наявність еквалайзера і системи посилення низьких частот дозволило підключати до неї навіть бюджетну або стоковий акустичну систему і налаштувати її таким чином, щоб знайомі мелодії могли радувати слух.

Базові характеристики JVC KW-AV51 приблизно такі ж, як і у інших пристроїв цього типу. Вбудований підсилювач підтримує підключення до 4 колонок з потужністю 50 ват кожна. Якщо потрібно глибокий бас, то можна підключити сабвуфер з власним підсилювачем і конденсатором. Для цього передбачено лінійний вихід на задній панелі.

Позитивні та негативні сторони моделі

Якщо детально розібрати відгуки, залишені водіями про цієї моделі, можна виділити її основні плюси і мінуси. Серед позитивних моментів найчастіше відзначають наступні: Можливість розширення функціоналу за рахунок численних додаткових входів і виходів. Знімна панель, що дозволяє убезпечити машину від незаконного проникнення з метою заволодіння магнітолою. Приємне і зрозуміле меню, через яке здійснюється початкова настройка. Навіть без інструкції його можна налаштувати інтуїтивно, оскільки всі параметри написані простою мовою. Просте підключення. JVC KW-AV51 може змонтувати кожен, хто ознайомиться з інструкцією, а всі дроти фірмового роз'єму підписані у відповідності з їх призначенням. Можливість тонкого налаштування якості звуку під наявну акустичну систему. Широкий вибір джерел звукового сигналу, починаючи від класичного радіо і закінчуючи різними портативними пристроями з дротовим і бездротовим підключенням.

З мінусів моделі JVC KW-AV51 можна виділити злегка повільне перемикання між пунктами меню та папками на зовнішніх носіях, а також досить гучний вентилятор, призначений для охолодження компонентів. В іншому водії не знайшли критичних проблем і задоволені своїм придбанням. Автор: Сандра Ісакова 21 Листопада, 2018Категория: Технологии