Як покласти гроші на телефон з Ощадбанку: всі способи


Опубликованно 16.04.2019 17:42

Як покласти гроші на телефон з Ощадбанку: всі способи

Оплачувати послуги через Ощадбанк воліє кожен третій житель Росії. Найбільшою популярністю користуються транзакції на адресу постачальників ЖКГ, інтернету і операторів стільникового зв'язку. Поповнити баланс мобільного клієнти Ощадбанку можуть без комісії протягом 1-2 хвилин. Є кілька варіантів, як покласти гроші на телефон з Ощадбанку. Способи оплати мобільного зв'язку через Ощадбанк

Поповнити баланс стільникового клієнти можуть не тільки з картки, але і готівкою. Кошти зараховуються практично миттєво.

Як з Ощадбанку перевести гроші на телефон? За допомогою послуги SMS-інформування "Мобільний банк". В пристроях самообслуговування. Через інтернет-банк "Сбербанк онлайн". У мобільному додатку для смартфонів. За допомогою послуги "Автоплатеж". Оплата телефону через "Мобільний банк"

Для використання цього варіанту у клієнта повинна бути банківська карта з активним сервісом СМС-інформування. Допускається оплачувати стільниковий зв'язок, якщо підключений безкоштовний пакет послуг - "Економний". Ощадбанк не стягує комісію при використанні сервісу для оплати рахунку мобільного телефону.

Як покласти гроші на телефон з Ощадбанку за номером 900? Відправити повідомлення із сумою поповнення на номер 900. Наприклад, "200". Після відправки клієнтові у відповідному повідомленні надійде код для підтвердження операції. Його слід ввести і знову відправити СМС. Перевірити виконання операції, запросивши баланс мобільного.

Якщо у клієнта кілька карт Ощадбанку і він хоче відправити кошти з конкретного рахунку, СМС на номер 900 слід доповнити. В першому повідомленні через пробіл після суми поповнення необхідно вказати останні 4 цифри пластикового носія. Приклад: "200 1234", де 1234 - закінчення номера банківської картки. Оплата номери іншого клієнта по СМС

Ощадбанк дозволяє швидко поповнити баланс близької людини за допомогою USSD-кодів: відправлення повідомлень на номер 900. Для виконання операції аналогічні вимоги: наявність банківської карти з активним "Мобільним банком".

Як перевести гроші з Ощадбанку через телефон іншій особі? У повідомленні на номер 900 необхідно вказати номер телефону одержувача без цифри "8" і суму поповнення через пробіл. Приклад: "9102008777 270". Підтвердити операцію, відправивши код у відповідному повідомленні.

Гроші спишуться з однієї з прив'язаних до номера карт. За поповнення балансу телефону, не підключеного до картки Ощадбанку, комісія не стягується. Оплата мобільного в терміналах Ощадбанку

В пристроях самообслуговування комісія при оплаті з банківської картки не стягується. Клієнти можуть внести гроші готівкою, але у такому разі банк зніме 5 % за переказ грошей на телефон з Ощадбанку. Зона самообслуговування працює цілодобово.

Як покласти гроші на телефон з Ощадбанку в терміналі за допомогою карти? Вставити платіжний засіб у пристрій. Ввести код. Перейти в розділ "Платежі та перекази". Вибрати функцію "Мобільний зв'язок". Ввести номер телефону без вісімки. Набрати суму поповнення. Перевірити та підтвердити операцію. Забрати картку.

При оплаті видається чек. У ньому вказані подробиці операції: номер телефону, стільниковий оператор і сума внесення.

Для оплати готівкою потрібно: вибрати вкладку "Поповнити мобільний"; визначитися з оператором або відразу набрати номер телефону; ввести суму поповнення; перевірити умови, розмір комісії; внести гроші в термінал і підтвердити платіж.

При оплаті готівкою слід пам'ятати, що банкомати Ощадбанку здачу не видають. Залишок суми клієнт може перевести на інший номер мобільного або оплатити комунальні послуги, інтернет, відправити на благодійність. Поповнення балансу мобільного телефону в "Ощадбанку онлайн"

Інтернет-банк дозволяє оплачувати рахунки цілодобово. Як покласти гроші на телефон з "Ощадбанку онлайн"? Зробити це можна 2 способами: через функцію "Швидка оплата" або вкладку "Перекази і платежі".

Як здійснити переклад з допомогою швидкого сервісу платежів: Перейти на "Швидку оплату", натиснувши на піктограму з зображенням смартфона. Ввести номер телефону, суму і карту списання. Підтвердити кодом з номера 900. Ознайомитися зі статусом платежу. Значок "Виконано" означає, що операція завершилася успішно.

Другий варіант дозволяє внести готівку за номером телефону в загальному меню платежів "Сбербанк онлайн". Ось як зробити оплату: натиснути на "Перекази і платежі"; вибрати Мобільний зв'язок"; перейти до пошуку оператора або натиснути на оплату "Мобільний зв'язок, оплата будь-якого номера телефону; ввести дані: телефон, суму, рахунок списання; перевірити і підтвердити переказ; подивитися статус.

Значок "Обробляється банком" означає, що гроші ще не зачислились, так як Ощадбанк перевіряє платіж. Рекомендується оновити сторінку і знову перевірити статус транзакції. Підключення послуги автоматичного поповнення

"Автоплатеж" Ощадбанку дозволяє забути про необхідність вносити кошти на рахунок оператора стільникового зв'язку. Гроші будуть перераховуватися автоматично в розмірі суми, встановленої клієнтом.

Мінімальний платіж - 50 рублів. Готівкові списуються з карти залишку на рахунку, який дорівнює або менше зазначеної при підключенні суми, наприклад 30 рублів.

Доступна оплата на фіксовану суму з періодичністю списання раз в тиждень, місяць, квартал або рік. Послуга підключається в терміналах Ощадбанку або інтернет-банкінгу.

Як активувати "Автоплатеж" (на прикладі "Ощадбанку онлайн")? В меню "Мої автоплатежи" натиснути "Підключити автоплатеж". Вибрати "Мобільний зв'язок". Знайти оператора. Заповнити дані: сума, рахунок списання, періодичність, тип послуги, дата найближчого платежу, назва. Перевірити умови і підтвердити.

Комісія за послугу не стягується. При відсутності грошей на картці кошти не списуються, дія сервісу призупиняється. Переклад в мобільному додатку

Мобільна версія дозволяє здійснювати операції в інтернет-банку, який завжди під рукою. Перевести гроші з Ощадбанку на номер телефону в мобільному додатку можна згідно інструкції, аналогічної оплаті через "Платежі та перекази" в десктопної версії "Ощадбанку онлайн".

Різниця між платежами полягає у відсутності підтвердження: версія інтернет-банку для смартфонів не вимагає введення коду при оплаті.

Геній ЗлочинногоКатегория: Технологии