Варильна поверхня Electrolux EHF 56240 IK: відгуки


Опубликованно 19.04.2019 02:00

Варильна поверхня Electrolux EHF 56240 IK: відгуки

Облаштування кухні - це дуже складний і відповідальний процес. І особливу складність являє собою вибір газової плити або варильної панелі. Останні користуються зараз набагато більшою популярністю, але і коштують дорожче. При цьому потрібно вибрати правильну варильну панель.

Зараз в моду увійшли індукційні, які набагато функціональніша звичних газових, але і складніше в управління. Вони працюють від електрики. Однак потрібно ще вибрати правильну індукційну панель. Непогано себе зарекомендувала панель Electrolux EHF 56240 IK. Відгуки про неї ми обов'язково розглянемо, як і її характеристики. Але спочатку трохи загальної інформації.

Кілька слів про виробника

Компанія Electrolux добре відома в наших широтах. Вона була заснована в 1919 році в Швеції всього однією людиною. Звали його Аксель Веннер-Грен. Спочатку компанія займалася випуском побутових пилососів. Перший примірник важив 19 кілограмів. Деякий час тому був створений перший холодильник. І знову компанією "Електролюкс". Приблизно в цей же час патентує свій холодильник і Ейнштейн. Але його дітище не прижилося. І в подальшому використовували саме ту конструкцію, що була створена інженерами "Электролюкса". Вже в 30-х роках минулого століття компанія почала активно скуповувати фірми, які займалися випуском побутової техніки, і до початку 1980-х "Електролюкс" вже став світовим лідером у цій галузі.

В кінці 1990-х і на початку 2000-х концерн продовжував активно поглинати компанії. Так були куплені легендарна "Хускварна" і італійська "Зануссі". Не рахуючи безлічі інших компаній статусом нижче. При цьому заводи "Електролюкс" працювали на повну і випускали все нову техніку. І коли пішла мода на індукційні варильні панелі, компанія вирішила не залишатися осторонь. Так з'явилися перші моделі. А варильна поверхня Electrolux EHF 56240 IK, відгуки про яку ми будемо розглядати трохи пізніше, є однією з найвдаліших моделей недавнього виробництва. І зараз ми розглянемо ключові особливості цієї панелі докладніше.

Дизайн і зовнішній вигляд

Це перше, на що варто звернути увагу при виборі варильної панелі. Electrolux EHF 56240 IK, огляд якої ми представляємо, виглядає сучасно і шикарно. Вся верхня частина поверхні покрита глянцевим склом з вогнетривкими властивостями. На місцях розташування конфорок є спеціальні окреслені кола. А під ними знаходяться самі нагрівальні елементи і компоненти, які сигналізують про залишковому нагріванні конфорки. Панель управління знаходиться в правій нижній частині поверхні. Вона оснащена сенсорними кнопками. В цілому панель виглядає досить непогано. А строгий чорний колір дозволяє їй легко вписатися в будь-який інтер'єр. Взагалі, у неї класичний зовнішній вигляд, навіть незважаючи на те, що така панель - ознака модерну. Але дизайнери компанії примудрилися зробити її класичної. За що честь їм і хвала. Розміри панелі

Оскільки варильна поверхня Electrolux EHF 56240 IK, огляд якої ми продовжуємо, є вбудованою технікою, то розміри і вагу мають ключове значення. Потенційному покупцеві необхідно знати цю інформацію для того, щоб зрозуміти, чи впишеться ця поверхня в його кухню або краще підібрати щось поменше. На щастя, у панелі стандартні розміри. Якщо в міліметрах, то габарити виглядають так: 60x560x490 мм. Це стандартні розміри.

Панель чудово стане в звичайну за розмірами кухню. І це радує. Варто зазначити, що такі габарити стали можливими лише тому, що панель позбавлена додаткової рамки і всяких ручок, які є на варильних поверхнях інших виробників. Якщо б були ці елементи декору, то її розміри були б зовсім іншими. Але дизайнери вирішили відмовитися від таких надмірностей. Що невимовно тішить.

Відгуки користувачів про дизайні

А тепер подивимося, що говорять користувачі про дизайні варильної панелі Electrolux EHF 56240 IK. Відгуки здебільшого прихильні. Ті, хто вже придбав цю індукційну принадність, стверджують, що завдяки класичному дизайну і універсальному чорному кольору вона легко вписується в будь-який інтер'єр. Нехай навіть він у стилі модерн.

Немає сумнівів і в тому, що поверхня легко б вписалася і в інтер'єр рококо (якщо хтось додумався б його використовувати в кухні). Така універсальність тільки на руку виробнику. Саме тому ця модель дуже популярна серед користувачів. Навіть притому, що ціна на неї зовсім не маленька. З габаритами теж повний порядок. Жоден власник не поскаржився на те, що виникли якісь проблеми в ході інтеграції. Процес вбудовування у всіх пройшов без сучка, без задирки. Технічні характеристики панелі

Тепер поговоримо про технічні характеристики панелі. Вона оснащується чотирма конфорками, під якими сховані нагріваючі елементи. Загальна споживана потужність - 6600 вт. Так, це багато. Але така цифра виходить тільки тоді, коли включені і на повну працюють всі чотири конфорки. А таке в повсякденному житті буде траплятися вкрай рідко.

Технологія індукційного нагріву полегшує чищення панелі. Верхня частина поверхні ніколи сильно не нагрівається. Тому якщо у вас раптом втекло молоко, то воно ніколи не пригорить. В результаті вся бруд видаляється дуже легко. Це одна з фішок панелі Electrolux EHF 56240 IK, відгуки про яку ми будемо розглядати трохи пізніше. Взагалі, характеристики у цього пристрою цілком сучасні. Інженери "Электролюкса" потрудилися на славу.

Функціонал панелі

Крім уже згадуваної опції, що полегшує чистку панелі, є ще кілька функцій, про яких користувачеві не завадить дізнатися. Перша з них - буст. Якщо вона активована, то конфорка нагрівається до максимальної температури за кілька секунд. Не потрібно чекати, поки панель "розкочегариться".

Ще одна корисна фішка пов'язана з тим, що конфорка загострюється тільки в тому випадку, якщо на ній стоїть посуд. Якщо ж її немає, то поверхня залишається холодною. Також дуже корисна функція індикації залишкового тепла. Якщо ви вимкнули конфорку і хочете її протерти, то не робіть цього, поки горить індикатор. Велика ймовірність опіку. І, нарешті, панель забезпечена захистом від дітей. Дитина не зможе випадково активувати поверхню і обпектися.

Відгуки про характеристики і функціоналі

Що думають користувачі про функціонал Electrolux EHF 56240 IK? Відгуки повні захоплених коментарів. Особливо користувачам сподобався той факт, що конфорки без посуду не гріються. Навіть якщо забув вимкнути панель, то обпектися просто неможливо.

Також порадувала власників можливість легкого чищення. Адже в процесі готування можуть виникнути різні ситуації. А ще деякі користувачі говорять, що панель забезпечена автоматичним відключенням через певний проміжок часу. Це дуже корисна штука: допомагає заощадити електрику.

У загальному і цілому, люди задоволені даної варильної поверхнею. Ось тільки засмучує їх гігантське енергоспоживання. Але тут вже нічого не зробиш. Індукційний нагрів вимагає великих потужностей. І якщо ви готові придбати таку панель, то будьте готові і оплачувати рахунки за електроенергію. Підключення панелі

Тепер поговоримо про самому складному щодо варильної панелі Electrolux EHF 56240 IK: підключенні. У комплекті з панеллю йде інструкція. В якій наведена схема підключення до електричної мережі у квартирі або будинку. Але є одне "але". У цій самій інструкції забули згадати один важливий факт: панель повинна підключатися до електромережі з двома фазами! Так і тільки так! Інакше нормально працювати з двома або трьома включеними конфорками панель не буде. Почнуться клацання і тимчасове відключення конфорок.

А той рада, що описаний в інструкції (з'єднання двох проводів до однієї фазі) ситуацію не рятує. Так що, якщо у вас однофазна електромережу, то краще вибрати іншу варильну поверхню. З цієї толку не буде.

Трохи про інструкції

А тепер про те, що обов'язково йде в комплекті з варильною панеллю Electrolux EHF 56240 IK. Інструкції. В цілому вона виконана непогано. По-перше, є адекватний російська мова без "кривого" машинного перекладу. Це ознака поважаючої себе компанії. По-друге, в інструкції докладно описані всі процеси по установці поверхні, її підключення та налаштування. По-третє, вона забезпечена зрозумілими ілюстраціями, які доповнюють текст.

Все це говорить про те, що компанія "Електролюкс" піклується про клієнтів і намагається зробити так, щоб вони не відчували жодних труднощів при використанні техніки від цього виробника.

Однак є в цій інструкції і один мінус, згаданий вище. Вона не говорить про те, що варильна панель не працює нормально, якщо її підключити до електричної мережі з однією фазою. І це досить серйозний недогляд. Отримати цю інформацію можливо лише в тому випадку, якщо ви звернетеся в службу технічної підтримки компанії. Але адже не кожен буде туди дзвонити. Відгуки про інструкції та спосіб підключення

Як користувачі відреагували на особливості підключення варильної панелі Electrolux EHF 56240 IK? Інструкція (і відгуки про неї) - це дуже важливо. Як власники поставилися до того факту, що вона "не зовсім повна"? Скажімо так, вони трохи засмутилися. Багато людей кажуть, що такий спосіб підключення індукційної варильної панелі досить дивним. Адже в більшості квартир саме однофазна електрична мережа. Про що думали виробники, коли робили таке підключення?

Також користувачів вразило те, що про нестабільну роботу панелі в інструкції не сказано ні слова. Хоча компанія зобов'язана попередити клієнтів про ризик при підключенні пристрою на одну фазу. Ці факти викликали невдоволення власників даної поверхні. Але компанія ніяк не відреагувала. І в майбутньому ці люди двічі подумають, перед тим як брати настільки серйозні пристрою від цього виробника.

Але взагалі, деякі примудрилися вирішити проблему. Є навіть такі, що провели у свій будинок двофазну мережу. А інші просто ніколи не використовують дві конфорки на одній стороні. А користуються однією або включають їх по діагоналі. Тоді реле не клацає і не відключає конфорки. Але все одно трохи неприємно. Панель-то варто не сто рублів.

Висновок

Тепер потрібно підвести підсумки. Отже, ми розглянули індукційну варильну панель Electrolux EHF 56240 IK. Відгуки користувачів про неї говорять про те, що за якістю панелі питань немає. Все зроблено добротно. Також по роботі немає ніяких нарікань. Але тільки, якщо підключити поверхню до двофазної електричної мережі. Єдиний мінус полягає в тому, що компанія не попередила про нестабільну роботу панелі на одній фазі. І цей факт може відлякати потенційних покупців.

Виробнику потрібно вирішувати щось з цим: або робити нові моделі з підтримкою однофазної мережі, або писати на коробці великими літерами застереження. Інакше дану варильну панель просто перестануть купувати. У загальному і цілому, пристрій виглядає і працює непогано. Компанія "Електролюкс" вміє робити якісні речі.

Ярик ДрагунівКатегория: Технологии