Додаток для бігу на "Андроїд": топ кращих


Опубликованно 28.04.2019 03:24

Додаток для бігу на

Заняття бігом, безперечно, корисні, але якщо використовувати спеціальний софт, то процес, крім усього іншого, стане помітно зручніше і практичніше з точки зору статистики. Далеко не кожен любитель ранкових та/або вечірніх пробіжок готовий витратитися на дорогущий розумний гаджет, що відслідковує пульс, рівень глюкози і місце розташування.

В якості альтернативи подібним пристроям можна використовувати спеціальні програми для бігу на «Андроїд». Після установки подібного софта ви отримаєте персонального помічника і особистого тренера, який буде стежити за вашими досягненнями і вести щоденник.

Крім того, програма для бігу на Android стане додатковою мотивацією. Більшість утиліт може стежити не тільки за вашими успіхами, але і за досягненнями друзів. А віртуальні змагання підстьобують бути краще і рости в спорті.

Подібного софта в Мережі чимало, але далеко не кожен додаток для бігу на Android гідно справляється з поставленими завданнями. Так що до вибору оптимальної програми необхідно підходити з усією ретельністю. Цим ми і займемося.

Пропонуємо вашій увазі кращі програми для бігу на «Андроїд». Розглянемо примітні якості кожної утиліти та особливості використання. Для більш наочної картинки програми будуть представлені у вигляді рейтингу.

Топ додатків для бігу на Android: RunKeeper. Runtastic. Nike Run Club. Samsung Health. Endomondo.

Розглянемо кожну програму докладніше. RunKeeper

Це одне з найпопулярніших у всьому світі android-додатків для бігу російською мовою. Утиліта дозволяє відстежувати пересування користувача в режимі реального часу і відзначати положення на карті. Місцевий помічник надасть всю інформацію про вашої швидкості і тривалості тренування.

Додаток для бігу на Android з належною ретельністю збирає статистику ваших досягнень, що дуже зручно для відстеження динаміки прогресу (чи регресу). Крім того, утиліта отримала якісну інтеграцію з популярними музичними сервісами, дозволяючи поєднати приємне з корисним. Плеєр відкривається з першого кліку і гармонійно поєднується з самою програмою.

Інтерфейс деяким користувачам може здатися трохи заплутаним, але після декількох пробіжок зникне відчуття дискомфорту. Крім того, можна значно спростити управління довіривши його помічникові. Вам залишиться обрати режим (пробіжка, крос тощо), а все інше за вас зробить він. У будь-якому випадку, у програми велика і грамотно побудована довідкова система, яка легко відповість на будь-які питання.

Також варто зауважити, що софт може працювати при необхідності і без інтернету. Додаток для бігу на Android RunKeeper поширюється безкоштовно, але базового функціоналу деяким може бути не достатньо. У розширеній платній версії доступні персональні рекомендації. Розраховуються вони виходячи з ваших фізичних показників, розкладу і досягнень. Runtastic

Ця програма для бігу на «Андроїд» буквально дихає в спину лідеру нашого рейтингу. Утиліта може похвалитися великою кількістю прихильників по всьому світу і масою позитивних відгуків від професійних бігунів.

Тут ми також маємо тямущого помічника озвучує підказки, ведення докладного журналу тренувань і відстеження вашого місцеположення на карті. Вбудований плеєр прекрасно інтегрується в популярні музичні сервіси. Крім «Гугл.Музики» та інших зарубіжних баз, можна працювати з «Яндекс.Музикою», що для вітчизняних меломанів-бігунів вагомий плюс. Особливості софта

Інтерфейс програми трохи більш інтуїтивний, ніж у «Ранкипер». Тут всі основні режими розбиті на категорії. У кожному розділі є свої власні пресети полегшують завдання по збору статистики. Також порадувала довідкова система, де докладно описується кожний елемент інтерфейсу і дії в тій чи іншій ситуації.

Runtastic – це безкоштовний додаток для бігу на Android, але, як і в попередньому випадку, деяким базовий функціонал може здатися занадто бідним. Якщо оформити платну підписку, то стануть доступні різноманітні програми для тренувань, розширені функції помічника і інші бонуси, які будуть корисні професійним бігунам. Nike Run Club

Цей додаток з належною ретельністю буде відслідковувати всі ваші успіхи і досягнення: відстані, маршрути з позначками, час занять, швидкість (середня, мінімальна, максимальна) та інші важливі дані.

Голосового помічника програми, на жаль, немає. Але користувачам особливо припав до душі простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми. Тут все на своїх місцях і по мінімуму. Зайва інформація на екрані відсутня і нічого не заважає зосередитися на бігу.

Також варто відзначити відмінну інтеграцію програми з фітнес-браслетами і датчиками пульсу по блютуз-протоколами. Порадувала грамотна україномовна локалізація і розумна довідкова система, де можна знайти відповіді на будь-які запитання стосовно роботи програми.

Продукт поширюється безкоштовно, але час від часу інтерфейс наповнюється рекламою спортивного одягу «Найк». Назвати такий підхід агресивним, в принципі, не можна. Якщо оформити платну підписку, то блоки перестануть вискакувати. До того ж з'являться приємні бонуси, начебто пробіжок з аудіо супроводом відомих атлетів і тренерів фітнес. Samsung Health

Утиліта пропонує багатий функціональний набір та високу точність вимірювань. Розробникам вдалося реалізувати детальну статистику всіх ваших досягнень, починаючи з маршруту з швидкістю і закінчуючи місцевими погодними умовами.

Також користувачі дуже добре відгукуються про тренувальних програмах. Останні отримали не лише текстове наповнення, але і GIF-вставки, де докладно описуються тонкощі цього виду спорту. Додатково є трекери враховують споживання води, їжі і кофеїну. Особливості софта

Утиліта дозволяє підключити значний список периферійних пристроїв, начебто розумних годин, пульсометра, глюкометра та інших супутніх гаджетів. Єдиний серйозний мінус, на який часто користувачі скаржаться, – це відсутність інтеграції з соціальними мережами. Тут, як і в попередніх варіантах, не можна поділитися ні своїми поточним місцем розташування, ні досягненнями.

Розробник стежить за своїм дітищем і уважне читає відгуки користувачів. Програма регулярно отримує оновлення з виправленнями і поліпшеннями. Програма поставляється абсолютно безкоштовно і позбавлена реклами, що рідкість для продуктів з такою ліцензією поширення. Але тут потрібно уточнити, що для коректної роботи софта знадобиться реєстрація на офіційному сайті «Самсунга». А це забере чимало часу. Endomondo

Компанія «Эндомондо» є творцем мережі соціального фітнесу. Кожен учасник може відслідковувати (з дозволу) успіхи і досягнення в галузі спорту своїх друзів і однодумців. Додаток для бігу бере на контроль час пробіжки, вибраний темп, частоту серцевого ритму, а також спалені калорії.

Крім того, утиліта отримала якісну інтеграцію в популярні музичні сервіси і «Яндекс.Музику» в тому числі. Місцевий плеєр по своїй функціональності нітрохи не поступається специфічним стороннім варіантами.

Додаток дозволяє підключити найрізноманітнішу периферію, начебто датчика пульсу або глюкометра. Також можлива синхронізація з відомими фітнес-сервісами: «Гармін», «Гугл.Фіт» і ін. Порадувала і просунута система захисту. Без вашого відома ніхто не дізнається про ваші успіхи або поразки на цьому терені. Варто помітити, що дані користувачів зберігаються на території РФ. Особливості софта

Компанія регулярно випускає оновлення свого продукту, так що проблем зі стабільністю роботи не буває. Додаток розповсюджується за безкоштовною ліцензією і практично позбавлене реклами. Але користуватися ним можуть тільки авторизовані на офіційному сайті бігуни. Реєстрація досить стомлююча, але один раз можна перетерпіти.

Інтерфейс програми досить простий до освоєння новачками, так що серйозних проблем виникнути не повинно. В якості ложки дьогтю виступає місцева довідкова система. Утиліта, на жаль, позбавлена якихось привітальних інструкцій і порад, а розділ довідки зроблений ніби для галочки.

Олександр КлімкінКатегория: Технологии