Що таке осцилограф Fluke : параметри, застосування


Опубликованно 01.05.2019 08:42

Що таке осцилограф Fluke : параметри, застосування

З часів розробки і створення різної техніки і електронних пристроїв з'явилася необхідність вимірювати радіохвилі і сигнали спеціальними апаратами, так як людське око не здатне побачити електричний струм і коливання хвиль. Прилади допомагають оцінити силу коливання струму, перешкоди і амплітуду їх руху. Найчастіше вони використовуються для перевірки аудіо - та відеотехніки. Які бувають осцилографи?

Прилад класифікується за кількома параметрами: Принцип дії: універсальний, спеціальний, швидкісний, стробоскопічний і запам'ятовує. Кількість сигналів: пристрій на один, два чи багато каналів. За методом відображення інформації: електронно-променеві, матричні – плазмові або рідкокристалічні. Метод обробки даних: аналоговий і цифровий осцилограф.

Щоб краще зрозуміти осцилограф — що це і як він діє, дізнаємося, з чого він складається.

Особливості приладу

Універсальний аналоговий осцилограф включає в себе: Електронно-променеву трубку. Канали вертикального і горизонтального відхилення (Y і X). Канал Z. Мультиметр. Блок живлення.

Більшість сучасних моделей поєднують у собі дві функції: вимірювання постійного і змінного струму і виведення даних на екран. Універсальні моделі працюють тільки в одному з представлених режимах поперемінно. Цифрові ж апарати здатні одночасно вимірювати сигнали і відображає обчислювальні значення. Крім цього, деякі моделі оснащені можливістю виведення інформації на друк. З недавнього часу з'явилися новітні вимірювальні прилади: портативні цифрові осцилографи.

Осцилографи фірми Fluke

Обладнання розроблено спеціально для експлуатації у виробничих і досить суворих умовах. Сучасний осцилограф Fluke відрізняється високими стандартами функціонування та безпеки. Ударостійка конструкція, з максимальним набором параметрів. Крім того, пристрій підтримує функцію мультиметра, реєструє отримані дані в пам'яті пристрою, і їм можна керувати без допомоги рук.

Ось кілька основних параметрів моделей осцилографа Fluke: Двох - або чотириканальні. Діапазон частот: 60, 100, 200 і 500 МГц. Частота вибірки до 5 GS/s. Об'єм пам'яті: до 10 тисяч вибірок на один канал. Режим реєстратора, робить запис до 48 годин. Ізольований порт для підключення до комп'ютера та інших пристроїв пам'яті. Литийно-іонний акумулятор дозволяє довгостроково і автономно користуватися приладом. Захищені від пилу і вологи. Захисний замок від несанкціонованого доступу.

Це кращий прилад для інженерів і вирішення більшості завдань при ремонті електронної апаратури.

***мирослава***Категория: Технологии