iOS. Як дізнатися версію iPhone і iPad


Опубликованно 03.05.2019 08:27

iOS. Як дізнатися версію iPhone і iPad

Смартфони і планшети від компанії Apple вже давно стали легендарними. Все більше і більше людей використовують саме їх. Природно, у новачків з'являються різноманітні проблеми. До прикладу, пов'язані з iOS. Як дізнатися версію операційної системи на смартфоні або планшеті? Про це читайте в цьому матеріалі. Варто відзначити, що нічого складного в цьому процесі немає. Адже шукану інформацію можна знайти в налаштуваннях мобільної платформи. Головне - знати, де шукати. І в цьому ми вам зараз постараємося допомогти.

Трохи про iOS

Це мобільна платформа, створена компанією Apple виключно для її пристроїв. Вона відрізняється високим ступенем оптимізації під конкретний девайс, приємним оформленням і розумним інтерфейсом. У той же час дана система сильно відрізняється від "Андроїд" у плані організації. Тому у користувачів, тільки що мігрували з "зеленого робота", виникають певні проблеми з iOS. Як дізнатися версію системи - найпопулярніше питання у користувачів. Тому і потрібно на нього відповісти. Саме цим ми зараз і займемося. І почнемо зі смартфонів. Там все простіше і звичніше.

Дивимося версію на iPhone

Отже, як дізнатися версію iOS на iPhone? для цього існує тільки один спосіб: подивитися в настройках. Іншого способу просто не існує. Варто відзначити, що сам по собі спосіб досить простий. Нічого надприродного від користувача не потрібно. Просто потрібно буде дотримуватися певних пунктів інструкції. А ось і вона. Тапа по іконці з написом "Налаштування" (Settings). Далі натискаємо на кнопку з написом "Загальні" (General). Тепер необхідно знайти розділ "Про це пристрої" (About this device). Навпроти напису "Версія" (Version) буде відображена поточна версія операційної системи.

Ось так треба працювати з iOS. Як дізнатися версію прошивки на смартфоні під управлінням цієї мобільної платформи, ви вже знаєте. Варто відзначити, що це досить простий спосіб. З ним впорається навіть дитина. Однак нам пора переходити до планшетів від компанії Apple. Нічого суттєво відрізняється в інтерфейсі для цих пристроїв. Так що все буде майже так само.

Дивимося версію iPad

А тепер про те, як дізнатися версію iOS на iPad. Процес буде ідентичним, так як iOS однакова скрізь. І немає різниці, яка саме версія встановлена на тому чи іншому пристрої. Все робиться дуже просто. Для початку потрібно розблокувати планшет. Тільки тоді можна приступати до самого процесу. Натискаємо на значок "Налаштування" (Settings). Переміщаємося в розділ "Загальні" (General). Натискаємо на пункт "Про пристрій" (About this device). Шукаємо потрібні цифри біля напису "Версія" (Version).

Ось так можна дізнатися цікаву інформацію на планшетах від компанії Apple. Як бачите, список дій ідентичний тому, що використовується на смартфонах компанії з Купертіно. Це тому, що немає жодних відмінностей у різних версіях iOS. Як дізнатися версію, ви вже знаєте. До речі, цей метод працює і з іншими девайсами від компанії Apple. Висновок

Отже, ми розглянули деякі особливості операційної системи від компанії Apple під назвою iOS. Як дізнатися версію цієї ОС зокрема? Варто відзначити, що нічого складного в цьому процесі немає. Він однаково легкий як на смартфонах, так і на планшетах компанії. Все виконується буквально в пару кліків.

Ярик ДрагунівКатегория: Технологии