Новий MacBook Pro усуває помилки проектування


Опубликованно 14.11.2019 18:27

Новий MacBook Pro усуває помилки проектування

Нова модель може похвалитися величезним екраном Retina дисплей, до 80 відсотків більш високу продуктивність, і, нарешті, переробляється спірний клавіатури ноутбука.

"Наші клієнти говорять нам, що вони хочуть, щоб їх новий MacBook Pro, щоб мати більший дисплей, неймовірна продуктивність, великі батареї, можливо, кращий ноутбук клавіатура приголомшливі динаміки і великий обсяг даних, і 16-дюймового MacBook Pro забезпечує все це і багато чого іншого", - сказав Яблучний старший директор з маркетингу продуктів Mac і iPad, тому Богер.

Магія клавіатура замінює Яблука "метелики клавіатури", яка в старих моделях Pro має гострий критика для набору проблем, у тому числі персонажів несподівано повторюючи, неявку або ключі, які відчувають себе "липкий" і не відповідати послідовно.

По темі: відродження знакових телефону просочилися в інтернет

Новий дизайн – на старих зарядним пристроєм і клавіатура настільного комп'ютера – має вишуканий механізм ножицями, в міліметрі від клавіш і стабільний ключовим чывством.

Разом з сенсорна панель і сенсорний ID, він також додає – до полегшення деякі користувачі – фізичні клавіші Escape, доказ того, що не всі ризики дизайну Apple окупиться.

По темі: "жахливо" Сімпсони міняти обридлих шанувальників

Новий магія клавіатура забезпечує кращий досвід набравши на ноутбук Mac'.

Новий дизайн також може похвалитися великим, більш міцного батареї і характеристики найбільших ноутбука дисплей Retina.

На 16 дюймів і з дозволом 3072 х 1920, дисплей забезпечує близько шести мільйонів пікселів і ще більш захоплюючий передній панелі для користувачів.

Звукові можливості ноутбука також були покращені з шістьма динаміками акустичної системи.

Більш досконала термальна конструкція дозволяє системі працювати при більш високій потужності протягом тривалих періодів часу без перегріву, що дозволяє ноутбук, щоб витримати до 12 ватт більше під час інтенсивних навантажень, ніж в попередній конструкції.

Він також має новітні 6-ядерні і 8-базовий 9-го покоління процесори з технологією Turbo Boost, яка підвищує частоту до 5,0 ГГц, забезпечуючи до 2,1 рази більш високу продуктивність, ніж чотирьохядерний 15-дюймовий MacBook Pro – і 64 ГБ пам'яті.

Всі нові кораблі Мак з macOS Каталіна.

ЦІНОУТВОРЕННЯ ТА ДОСТУПНІСТЬ

Починаючи з $3799, в 16-дюймові MacBook Pro доступний сьогодні через веб-сайт Apple, і Apple App магазин.

Вона встановлюється на землю в американських магазинах в кінці цього тижня і прибуде в австралійський магазинах найближчим часом.тенденції в технології344Категория: Телефоны