Сенсаційну заяву співробітника NASA про життя на Марсі: дізналися ще 43 роки тому


Опубликованно 17.11.2019 02:09

Сенсаційну заяву співробітника NASA про життя на Марсі: дізналися ще 43 роки тому

Рівно 43 роки тому космічний апарат "Вікінг" зафіксував життя на Марсі. Тільки через роки колишній співробітник NASA Гілберт Левін, який брав активну участь у тій програмі, розповів усю правду. Результати проби грунту на Червоній планеті на наявність живих організмів дали позитивний результат.

З його слів, апарат "Вікінг" за допомогою спеціальних зондів поміщав в грунт Марса харчові інгредієнти. Якщо б у ґрунті Червоної планети були живі організми, то вони б поглинули їжу, повідомляє ресурсДиалог.UA.

Вже перші дослідження дали позитивний результат. Однак повторний експеримент провалився. Співробітники NASA не змогли повторити перший результат тестів у своїй лабораторії, але вже на Землі. В кінцевому підсумку було прийнято рішення про перші результати вважати помилковими і недостатньо обґрунтованими.

Левін заявляє, що після 1976 року жодна інша експедиція навіть не намагалася повторити їх перші експерименти на Марсі. Колишній співробітник NASA закликає космічне агентство повторити експеримент 43 річної давності.

Програма "Вікінг" включала в себе запуск на поверхню Червоної планети двох марсоходів: "Вікінг-1" і "Вікінг-2". Вони повинні були детально вивчити навколомарсіанську орбіту і поверхня самої планети.

Раніше ми повідомляли, що геологи змогли змоделювати перші годинники на Землі, коли впав великий астероїд, що знищила все живе, включаючи ідинозаврів.

Нагадаємо, що на поверхніМарсауфологи виявили новий об'єкт, який сильно нагадує земний похоронний курган.Категория: Техника