Чого бояться Путін і Кім Чен Ин: навіщо диктатори приховали справжні дати народження


Опубликованно 17.11.2019 11:42

Чого бояться Путін і Кім Чен Ин: навіщо диктатори приховали справжні дати народження

Цілком можливо, що у Путіна абсолютно інший день народження, ніж той, який знає Росія. Теж саме можна сказати і про лідера КНДР Кім Чен Ине. Щодо нього існує і зовсім кілька версій, коли північнокорейський диктатор народився на самому справі.

АстрологВлад Росс пояснює, що це відома практика серед перших осіб держав приховувати свою справжню дату народження. Кім Чен Ин якраз один із тих, хто засекретив цю інформацію. Кажуть, що він народився 5 липня 1984 року, то 8 січня 1982-1984 роки. І при цьому неясно, чи є якась з цих дат реальної, сообщаетДиалог.UA.

Росс розповів в інтерв'ю"Главреду", що Усама бен Ладен також зберігав у таємниці дату народження.

За словами астролога, практика приховування дати появи на світ, особливо поширена серед перших осіб на сході, особливо на Далекому сході. Люди таким чином вірять, що якщо день їх народження невідомий, то людина взагалі невразливий.

"Так, я думаю, що саме цим частково пояснюється непотоплюваність і невразливість Володимира Путіна. Я все менше і менше вірю в те, що він народився 7 жовтня 1952 року", - зазначив астролог.

Теж саме стосується і Кім Чен Ина. Неможливо зрозуміти, що їм рухає, які будуть подальші кроки. Ця людина непробивний і реально невразливий.

"Я проаналізував ті дати народження Ина, які називаються, і можу сказати, що він точно не народився 8 січня 1984 року. Якщо б він дійсно був народжений в цей день, він був би абсолютно керованим і слабким лідером.

Він був би абсолютно несамостійним політиком, але дуже гармонійною особистістю, яка вже точно не була б здатна стратити своїх родичів, як це в реальності робив північнокорейський лідер", - зазначив Росс.

Водночас він додає, що дата 8 січня 1982 року виглядає більш правдоподібно.

Характеристика людини народженої в цей день говорить про те, що він авторитарний правитель, жорсткий і навіть жорстокий. Всім цим Ин і володіє. Заради влади він піде на все, що завгодно.

Раніше Росс розповів, що чекає кума ПутинаМедведчука. Астролог спрогнозував, що йому залишилося максимум 5-10 років.

Також експерт розповіла, чому Росії при Путіні і Медведєві неминуче ожидаетстрашное майбутнє.

Нагадаємо, Росс раніше заявив, що Росія самапопросится до складу України. Це може статися після того, як Україна стане столицею східнослов'янської держави.Категория: Техника