Старіння людини: вчені висунули нову теорію, що базується на ферментах


Опубликованно 18.11.2019 04:33

Старіння людини: вчені висунули нову теорію, що базується на ферментах

Людство не тільки боїться вмирати, але і старіти. Фахівці стверджують, що через п'ять років ринок засобів проти старіння досягне позначки в 271 млрд доларів. До недавнього часу існувало дві теорії старіння людини, проте вчені висунули і третю.

Вчені нагадують, що всі крему не борються зі старінням, а прибирають його ознаки. Вже давно в науковому світі висунули дві теорії старіння людини, повідомляє ресурсДиалог.UA.

Запрограмована теорія старіння базується на тому, що наш організм генетично запрограмований на старіння клітин. А от теорія помилок робить ставку на дисфункції метаболічних шляхів і накопичення в організмі метаболічних побічних продуктів.

У 2006 році в науковому світі з'явилася і третя теорія старіння. Людство старіє через активності генів і білків. Деякі білки є ферментами, які відповідають за хімічні реакції в організмі. Вчених дуже сильно зацікавив фермент TOR.

TOR дає клітинам інструкцію зростання. Це відбувається в період раннього розвитку людини і в період статевого дозрівання. Вже в подальшому потреба людського організму в TOR відпадає. Якщо цього ферменту дуже багато в організмі, то у людини розвиваються онкологічні хвороби.

TOR не тільки прискорює ріст клітин, але і знижує роботу захисних механізмів організму, що й призводить до старіння. При цьому вчені підкреслюють, що в цьому випадку мова йде не про причини старіння, а про результат. Нова теорія отримала назву гіперфункція старіння.

Раніше ми повідомляли, що групі вчених вдалося знайти відповідь на питання, чому 13 тисяч років тому на Землі стався міні-льодовиковий період, який вбив не тільки мамонтів, але і стародавню народність кловіс.

Нагадаємо, що вчені помітили поруч із Землею большуючерную діру, яка вже в жовтні зможе поглинути планету, знищити все живе.Категория: Техника