У Бермудському трикутнику пропали 300 пасажирів корабля - рятувальників побачена картина приголомшила


Опубликованно 18.11.2019 13:03

У Бермудському трикутнику пропали 300 пасажирів корабля - рятувальників побачена картина приголомшила

Склалося таке враження, що якась обставина змусило пасажирів залишати судно в поспіху. Їх речі рятувальники виявили в каютах, з живих на кораблі до моменту прибуття рятувальних суден залишилася тільки собака. При цьому експерти стверджували, що застали корабель у відмінному стані, правда, без шлюпок і з обірваним буксировочним тросом.

Це дивне подія мала місце бути в 1944 році 22 жовтня. Кубинське судно "Рубікон" виявило військовий американський дирижабль. Рятувальники були приголомшені тим, що побачили. 300 пасажирів, як вітром здуло", була тільки собака. Це ПП лише поповнило список дивацтв, що відбуваються в зоні Бермудського трикутника, сообщаетДиалог.UA.

Зазначимо, чтоБермудский трикутник — місце в Саргасовому морі (Атлантичний океан). Район обмежений трикутником, вершинами якого є Майамі, Бермудські острови і Пуерто-Ріко. Площа Бермудського трикутника становить більше мільйона квадратних кілометрів. Район є дуже складним для навігації: тут велика кількість мілин, часто зароджуються циклони і шторми.

Тут безслідно зникали не тільки кораблі, але і потрапили в цю аномальну зону літаки.

Наприклад, льотчик США Брюс Гернон так описував свій політ. Він, коли вже набрав висоту, зауважив дивну хмару з напівкруглими контурами.

"Всередині хмари були яскраві спалахи. Я відчув щось схоже на невагомість. Всі навігаційні прилади вийшли з ладу, стрілка компаса металася в усі сторони", - розповів військовий.

Він став одним з небагатьох щасливчиків, хто вибрався з аномальної зони, чого не скажеш про сотні зниклих людей, кораблів і літаків.Досі вчені не можуть розгадати таємницю Бермудського трикутника.

Деякі експерти вважають, що дивні історії зі зникненням безпосередньо пов'язані с30-метровими океанічними хвилями, які можуть виникати в Бермудському трикутнику.

Дослідники, як пише Daily Star, про цих хвилях вперше почали публічно говорити в 1997 році. Ці хвилі, за даними вчених, можуть виникати з нізвідки. І вони мають воістину руйнівну нещадну силу.

"Всі зникнення відбуваються з-за Атлантиди — підводного міфічного міста", - не виключає ясновидець Едгар Кейсі. Він вважає, що Атландита теж затонула у цьому містичному місці.

За ще однією версією, за зникненнями стоять сильні магнітні бурі. Вони тягнуть за собою руйнівні цунамі і землетрусу. Це, в свою чергу, вибиває з ладу навігаційне обладнання та електроніку, прирікаючи, таким чином, суду на загибель.

Деякі історики припускають, що літаки могли тут пропадати в тому числі і з причин так званої аберації, тобто помилки або похибки зображення в оптичній системі. У так звану "дірку в небі" літак потрапляв, але вийти з неї вже не міг.

Ряд експертів заявляє, що аберація не що інше, як викривлення простору і зниклі кораблі опинилися в пастці "четвертого виміру".

Проте на даний момент, незважаючи на різні версії, гіпотези і докази вчених, таємниця Бермудського трикутника до розгадки так і не наблизилася.

Нагадаємо, в Бермудському трикутнику обнаружилимногокилометровый НЛО з провідними до нього численними дорогами.

Також на дні Бермудського трикутника выявиликосмическую знахідку.А коралів, які обліпили її, більш ніж 500 років.

Раніше повідомлялося, що в Бермудському трикутнику появилсяновый острів, що привертає до себе увагу екстремалів.Категория: Техника