Глоба о грудні-2019: "Біла смуга близько, та пощастить одиницям"


Опубликованно 19.11.2019 14:21

Глоба о грудні-2019:

У багатьох знаків Зодіаку під кінець року все валиться з рук, вони відчувають себе спустошеними. Справи не в'яжуться, не клеїться і на особистому фронті. Але за прогнозом астролога Тамари Глоби все незабаром зміниться, настає біла смуга, яка кардинально змінить існуючий стан справ.

Погороскопу астрологаТамары Глоби, особливо пощастить лише трьома знаками Зодіаку, для них останній місяць 2019 року буде набагато краще, ніж попередні, сообщаетДиалог.UA з посиланням наРоссийский Діалог.

Телець

У Тельців у листопаді буде відчуття, що всі проблеми, втома, внутрішній дискомфорт вибрали тільки його і не збираються нікуди йти. Іноді здаватиметься, що удача покинула ваш будинок, але вже в перших числах грудня ситуація почне змінюватися.

Але попереджає астролог: радикальних змін і відразу ви не побачите. Однак у першій половині першого місяця зими відбудеться після його ви подивіться на світ по-іншому.

Тельці відчують трансформацію своєї особистості.

Близнюки

Близнюки останнім часом робили багато для того, щоб змінити життя. Очікуваний результат не настав, фортуна не дуже прихильна. Але вже зовсім скоро зірки сяятимуть набагато яскравіше, ніж раніше. Доля повернеться обличчям, всі зусилля винагородяться.

Астролог радить у цей період виявляти уважність до знаків долі.

Стрілець

Стрільці трудяться не покладаючи рук, так буде аж до грудня. На початку зими цей знак буде винагороджено належним чином, життя почне змінюватися на краще з кожним днем.

Ваше оточення буде допомагати вам у всіх починаннях.

Раніше Павло Глоба назвав основныхвезунчиков 2020 року порадив їм не відмовляти собі в бажаннях Новорічної ночі і просити все, що завгодно.

Нагадаємо, Глоба не обрадував прогнозом на що йде осінь попередивши, що починається чорна смуга.

Також відомі знаки Зодіаку, які не будуть нуждатьсяв грошах– фінансова стабільність їм забезпечена.Категория: Техника