Як чепуритися ваш будинок


Опубликованно 21.11.2019 08:39

Як чепуритися ваш будинок

Поки вам доведеться витратити декілька тисяч доларів на професійно встановлено користувальницьке рішення, тепер ви можете підібрати все, що вам потрібно в вашому місцевому великий роздрібної коробці. Ось деякі з кращих розумний будинок рішення в даний час на ринку.

РОЗУМНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Розумне освітлення-це простий спосіб зробити ваш будинок розумнішими, а також економить гроші на ваших рахунках електрики. Більшість використовує більш енергоефективні світлодіодні лампи, і поки вони трохи дорожче, ніж стандартні лампи, вони дають вам більше контролю і можливостей, щоб створити настрій ви хочете.

Деякі з них обмежуються простим ВКЛ/ВИКЛ і тьмяний контролю додається додаток, в той час як інші можуть бути встановлені в різних кольорах і активувати за допомогою вашого голосу. Робить комутатори колотушка виглядає досить давньою.

Система Philips відтінок розумне освітлення пропонуємо безліч конфігурацій, але може бути досить дорого.

Сайти, такі як Коган продають набагато дешевше, розумні фари, але програми, менш зручний. Який би ви вибираєте переконайтеся, що ви знаєте свій світильник і купити правильні.

РОЗУМНІ ДИНАМІКИ

Не всі на борту з ідеєю дає Google, Amazon або хтось ще мікрофон в своєму будинку, але для тих, хто готовий довіряти технологічних гігантів і подолати початкову ніяковість від розмови з хмарних обчислень, цифровий голосовий асистент, розумний динаміків хороший спосіб транслювати музику по всьому будинку, вам погоди і коммутіруют інформації і управління іншими смарт-пристроїв.

Смарт-динамік може бути налаштований, щоб включити світло і вимикається, блокування дверей і вікон, і навіть як переговорний пристрій, щоб допомогти сім'ям з'єднатися в різних кімнатах.

Поки розумні оратори підтримують безліч домашніх платформ автоматизації, не всі з них приємно грати з іншим, тому важливо, щоб зробити ваші дослідження і перевірити, що вийде, перш ніж зробити екосистеми.

Деякі розумні оратори, як Алекса від Amazon Ехо точок, буде поставлятися в комплекті з іншими розумний будинок спорядженням любить вимикачі і лампочки.

Інші оратори від виробників, як Sonos пропонує найкращий звук, при підтримці помічника Google і Amazon Алекса

РОЗУМНИЙ БЕЗПЕКИ

Якщо ви збираєтеся вкладати великі кошти в новий розумний будинок встановлення ви збираєтеся хочете, щоб захистити його. Домашньої безпеки отримує оновлення технологій в останні роки з допомогою сучасних і високотехнологічних рішень надзвичайно доступним.

Розумні замки безпеки, які використовують легко змінити ключ коду для розблокування є прекрасною альтернативою традиційним засуви. Вони не тільки усувають необхідність для ключів, деякі з них також дозволяють встановити кілька кодів, які можна видавати замість основної, у випадку вам потрібен tradie коли ви не вдома або у когось вдома посидіти, поки ви у від'їзді.

Вони також відмінно підходить для власників перерахування властивостей на Airbnb, як і камери спостереження, які дозволяють контролювати ваш будинок, поки ви не там (хоча вам краще розкрити свого розташування і використовувати для ваших мешканців раніше часу – ніхто не хоче бути шпигував у той час як вони намагаються відпочити у відпустці).

Багато з нового покоління камер відеоспостереження може працювати в бездротовому режимі і резервні кадри в хмару, що виключає необхідність складного монтажу і зберігання інформації. Камери споряджені дзвінки також дасть вам можливість бачити, хто в двері, перш ніж відповісти на нього, і може виявитися корисним у запобіганні злочинності в районі.

Систем Розумний будинок відеоспостереження менш громіздким і легше встановити, чим старі системи.

Кільця дверні дзвінки дозволяють вам бачити, хто в двері, перш ніж відкрити його, звідти, де ви знаходитесь у вашому домі.

Які технічні питання ти хочеш отримати відповідь? Дайте нам знати в коментарях нижче.тенденції в технології242Категория: Телефоны