Шокуючим людина зробила мільйон


Опубликованно 26.11.2019 11:30

Шокуючим людина зробила мільйон

Сподіваюся, що Олусегун Aroke вперше був засуджений за шахрайство на чотири роки назад і відправлений в Kirikiri в'язниці суворого режиму, відповідно до економічної і фінансової комісії злочинів Нігерії.

Попереднє розслідування показало, що Aroke продовжував "займатися своєю ганебної торгівлі" з в'язниці Лагос з допомогою мережі "співучасників", щоб жертви в різних країнах, акумулювати близько 1,5 в процесі млн. дол.

Навіть не в'язниця може зупинити Надія Aroke його афер. Фото: комісія Нігерії з економічних і фінансових злочинів

"Попереднім розслідуванням встановлено, що засуджений, всупереч встановленому стандартною практикою, доступ до інтернету та мобільний телефон у виправний центр, де він мав відбувати тюремний термін," комісія сказала в заяві у вівторок.

Ще більш "спантеличує" Aroke також був доставлений в лікарню для нерозкритою хвороби, і замість того, щоб повертатися в тюрму, він опинився в готелі, де він зустріне свою дружину і дітей і відвідувати соціальні функції, заявили влади.

Aroke використовував вигадане ім'я "Akinwwunmi Sorinmade" відкрити як мінімум дві банківські рахунки та купити авто – в 2018 Лексус RX 350 – і вдома під час його перебування у в'язниці.

"Засуджений також був у володінні банківський рахунок його дружини маркера у в'язниці, які він використовував, щоб вільно переводити кошти", - заявила комісія.

Aroke куплених будинків і автомобілі з прибутку.

Aroke був заарештований у 2012 році за шахрайство в інтернеті після того, як він повернувся з Малайзії. Тоді він казав своїм жертвам він був студентом комп'ютерних наук в Університеті Куала-Лумпура.

Однак насправді він був "наконечником хитромудру павутину схем інтернет-шахрайства, які перетинають два континенту", заявила влада.

Aroke був засуджений і кинутий у в'язницю на три роки пізніше за двома епізодами отримання грошей шляхом обману, клонування чек, банківський переказ і підробки.

Kirikiri у в'язниці суворого режиму управляється нігерійського виправної службі, який поки не коментує справу.

Ця стаття спочатку з'явилася на Fox News і була відтворена з дозволутенденції в технології870Категория: Интернет