НБН стає дешевше, просто не для нас


Опубликованно 27.11.2019 06:09

НБН стає дешевше, просто не для нас

НБН зі вчора оголосила про свій намір знизити вартість деяких оптових зв'язки і збільшення пропускної здатності телекомунікаційних операторів після п'яти місяців консультацій з промисловістю. Він сказав: "австралійці стійку, щоб насолодитися більш доступним доступ до високошвидкісного широкосмугового інтернету, якщо роздрібних постачальників послуг (Рспс) пройдіть на пільги".

Що, як видається, істотне "якщо".

Телекомунікаційні компанії вже давно скаржаться на високу ціну НБН доступ різати свій прибуток і закликають на зниження ціни.

Їхні клієнти були, закликають до того ж, оскільки ми маємо справу із завищеною ціною, поганий інтернет, що зробило послуги скаржився на Телекомунікації омбудсмена промисловості, обгін скарг на послуги мобільного зв'язку на початку цього року.

У той час як зміни потенціалу асигнувань, що дозволить телекомунікаційним компаніям поширювати доріг у всій мережі повинні, принаймні, поліпшити надійність обслуговування, на даному етапі це не виглядає, як послуги будуть дешевше, що є поганою новиною для НБН спільно, оскільки вони прагнуть отримати більше австралійців, особливо з низькими доходами, щоб приєднатися до мережі.

Дроти і порти за національні широкосмугові мережі є сторона візуальну метафору за складністю своєї структури ціноутворення.

Кілька з найбільших телекомунікаційних компаній були задані новини.ком.АУ вони йдуть на зниження цін для своїх клієнтів, але всі вони (ті, які відповіли, принаймні) ухилився від прямої відповіді на це конкретне питання.

По темі: 'абсолютна БС': роздуття на НБН

Австралійська мережа споживчими дію комунікацій (ACCAN) сказав, що буде стежити за телекомунікаційними компаніями.

"Ми будемо стежити за ринком, щоб забезпечити ці поліпшення передаються на споживачів, коли вони вступають в гру протягом наступних 12 місяців, так що НБН користувачі отримують повну вигоду", - сказав директор політики ACCAN Уна Лоуренс сказав.

"Поки що ще багато що належить зробити, останні зміни компанія NBN Co до їх ціноутворення і включень є кроком у правильному напрямку і свідчить про те, що організація визнає важливу роль, яку широкосмугового зв'язку грає в нашому повсякденному житті."

ACCAN не повністю задоволені змінами і закликали НБН на розробку концесій на більш високий рівень швидкості, ніж просто рівень запису 12 Мбіт / с пакету.

“(Ми) давно виділив бар'єр доступність широкосмугового зв'язку для домогосподарств з низьким рівнем доходу. Однак, ми знаємо 12/1 Мбіт / послуги не відповідають потребам багатьох незаможних сімей, особливо сімей, і настійно закликаємо компанія NBN Co, щоб розробити більш підходящий пільгових високу швидкість обслуговування як пріоритет", г-жа Лоуренс додав.

Вона сказала, що збільшити обсяг для низької швидкості рівня показав, споживачі захотіли підключитися до НБН, але ціна виявилася бар'єром для багатьох.

По темі: НБН витрати клієнтів, повинні бути обережні

З телекомунікаційних компаній, який розповів новини.ком.АУ, Телстра дуже голосно кажу, що в НБН є більше роботи, щоб зробити спрощення цінами.

Представник компанії повторив заклики генерального директора Телстра Енді Пенн На початку цього року, щоб покінчити зі звинуваченнями ємність (відомий як поєднання віртуального каналу або CVC зборів) телекоми платять, щоб зменшити перевантаження мережі. Вони звинувачуються в доповнення до вартості доступу до мережі, є змінними і можуть значно збільшуватися, коли більше нас потокове, ігор і перегляду веб-сторінок.

Головний телстра Енді Пенн у своєму виступі в Національному прес-клубі у Канберрі. Фото: Гарі Рамаж

"Телстра підтримує перший-кращий підхід до ціноутворення для НБН відійти від вах зарядки і реалізувати простий, однокамерна ціна структуру, засновану на швидкості ярусів," прес-секретар Телстра говорить.

“Цілі НБН ціноутворення слід надавати прості, доступні за ціною високошвидкісні широкосмугові послуги, у той час як забезпечення доступності для вразливих та голос-тільки клієнтам. У той час як деякі з цих змін є позитивні, в цілому набір пропозицій, не наблизилися до досягнення цих цілей і додає додаткові складності і плутанину для клієнтів."

Телстра також висловив стурбованість тим, що там був "без зміни цін на найбільш популярний план 50 Мбіт / с", який компанія сказала "оптимального початкового рівня швидкість для більшості клієнтів."

І це незважаючи на "початковий рівень Telstra в" пропонуючи на швидкості 25 Мбіт щабель, яка незабаром буде $8 дешевше для компанії, щоб придбати доступ, хоча і з меншою потужністю, що компанії доведеться платити додаткові збори CVC для того, щоб компенсувати.

Компанія NBN Co заявила, навіть при меншій ємності телекомунікаційних компаній все одно буде економити гроші, а найпопулярніший пакет 50 Мбіт / с буде бути змінений, щоб включити більше потужності без підвищення цін.

По темі: пропустив НБН призначення вартістю мільйонів втраченої продуктивності

Телстра також повторив свої заклики до доступної голос-тільки оптом продукт буде введений для задоволення потреб літніх австралійців, які хочуть зберегти домашній телефон, але не бачу ніякої необхідності для підключення до інтернету.

Компанія NBN Co оголосила про свій намір представити новий високошвидкісний рівень з максимальною швидкістю завантаження доступні споживачам по мережі, але з повільною швидкістю завантаження.

Новий пакет буде пропонувати швидкість завантаження 100 Мбіт / с і 20 Мбіт / с швидкість надсилання даних за 58 $в місяць, економія 7 $за поточним 100/40мбит швидкість розшарування.

Сказав, що телстра нового високошвидкісного пакета є зайвим і не плутати клієнтів.

Компанія повідомила НБН Co, повинні просто скидати ціну з існуючих 100/40мбит пачки до 58$, а не створювати додатковий продукт. Компанія NBN Co заявила про свій намір запропонувати 100/40мбит пачка за таку ціну з січня до травня, коли новий 100/пакет 20 Мбіт / с буде введена.

Сказав телстра НБН до "потрібно відійти від тимчасової знижки і пропонує зниження фактичної ціни", але не зміг сказати, чи буде вона відбуватися за більш низькими цінами для клієнтів, якщо вони були реалізовані.

У НБН з підрядником установці інфраструктури в Ньюкасл.

Віце-президент Оптус нормативних та зв'язків з громадськістю Ендрю Шерідан вітає зміни і сказав, що зміни потенціалу допоможе оператор "забезпечують ще кращу якість обслуговування клієнтів".

Оптус нещодавно обігнав ТПГ, щоб бути коронований найшвидший провайдер НБН послуг.

Але містер Шерідан б не сказав, Якщо Оптус буде проходити на знижки для своїх клієнтів, і якщо вам здається, що воно насправді підняли ціни.

"Оскільки споживання продовжує зростати, ми очікуємо, що подальші зміни цін будуть зобов'язані підтримувати якість обслуговування і відповідати очікуванням клієнтів", - сказав містер Шерідан.

TPG і iinet не реагувати на новини.ком.запит АУ за коментар.

По темі: відсутність різноманітності за НБН здирщина

Австралійський вискочка оператора ШСД, однак, дав палаючий огляд, оголосила про зміни.

Керуючий директор компанії Філ Брітт повідомив НБН з прислухалася до проблем галузі.

"Ми вважаємо, що новина від НБН є гарною новиною для багатьох споживачів, зокрема, що стосуються вищих планах швидкість і положення смуги пропускання", - сказав пан Брітт.

Незважаючи на Телстра про новий високошвидкісний пакет б заплутати клієнтів і телекомунікаційних компаній, Містер Брітт вітає його введення і сказав: "Ми, ймовірно, побачимо падіння цін на такій швидкості рівня в найближчі місяці", як результат.

Він також сказав австралієць широкосмугових була рада і інші телекомунікаційні компанії зможуть об'єднати свої пропускна здатність CVC на національному рівні з метою підвищення надійності обслуговування. Раніше телекомунікаційні компанії були здатні лише ємності басейн у межах своєї зони обслуговування, яка визначається 121 "точки з'єднання" (пві) в АТС по всій країні, де Рспс підключений до мережі НБН.

Компанія NBN Co заявила, поглинання найнижчою ціною 12/1 Мбіт / с пакету більш ніж подвоїлася, оскільки він був змінений на початку минулого місяця.

Містер Брітт сказав, що його компанія хотіла б бачити подальші зміни.

"Ми хотіли б бачити більше роботи на прийнятних планів для чутливих до ціни клієнтів, але ми визнаємо, що, ймовірно, зажадає політичного мандата", - сказав він.

Ви думаєте, що телекомунікаційні компанії повинні здати на знижки для своїх клієнтів, щоб спростити доступ до НБН більш доступним? Дайте нам знати в коментарях нижче.тенденції в технології245Категория: Интернет