Вони отримують концентраційних таборах, кидаючи невинних мусульман в


Опубликованно 27.11.2019 06:09

Вони отримують концентраційних таборах, кидаючи невинних мусульман в

Фероза Азіза, 17, розмістив підроблену красу урок на TikTok в минулі вихідні, який з'явився, щоб давати поради щодо нарощування вій.

"Отже, перше, що вам потрібно зробити, це захопити ваші вії, завити вії, очевидно," пані Азіза, який є з Нью-Джерсі в США, починається відео словами.

Однак, потім вона витягує вії, подалі від її обличчя і почав говорити про Китаї.

"Значить, ти збираєшся покласти їх вниз і використовувати телефон, який ви використовуєте прямо зараз, щоб дізнатися, що відбувається в Китаї, як вони отримують концентраційних таборах, кидаючи невинних мусульман там," сказала вона. "Це ще один Голокост, але ніхто про це не говорить".

Фероза Азіз стверджував, що 'ще один Голокост' відбувається в Китаї.

Її рахунку TikTok тепер заборонена.

Відео підлітка мучив близько семи мільйонів переглядів після того, як вона була розміщена на Твіттері.

Зараз популярність відео поставив китайський розробник TikTok, в ByteDance, в незручне становище.

І соціальних медіа валиться на цьому тижні, як рахунок МС Азіз був заборонений TikTok.

Однак, TikTok каже, що це не результат її відео про Китаї

У компанії розповіли Бі-бі-сі він остаточно заборонили один із старих TikTok рахунків МС Азіз на 15 листопада, для розміщення нерідного відео, що порушив свої правила по боротьбі з тероризмом, пов'язані з матеріалом.

TikTok каже пані Азіз не був забанений за нею Китай відео.

Зрозуміло, що відео було мем про Усаму бен Ладена.

В якості додаткової міри, сказав TikTok потім вона заблокувала свій смартфон, на 25 листопада.

В даний час близько мільйона уйгурських мусульман садять в табори для інтернованих в Північно-Західному регіоні Китаю Сіньцзян. Табори були широко засуджені.

В таборах, уйгурской мусульманської сім'ї відокремлені один від одного, і ті, хто були в ув'язненні, неодноразово заявляли, що били і катували, примушували вивчати комуністичну пропаганду і співати пісні хвали уряду.

Близько одного мільйона мусульман затримано в таборах. Фото: AP файл фото/

На цьому тижні, злив кеш особливо секретних документах уряду Китаю, показали ступінь змісту, виховного і примусового праці відбувається в таборах для нападу на мусульман на північно-заході країни.

Документи показують, як китайська влада червоним прапором Сіньцзян 23 австралійських громадян під час розгону безпеки, які були виділені в зачистку спостереження за їх паспортами, ABC повідомила. Їх долі залишаються невідомими.

В документах, які датуються до 2017 року, були отримані в результаті міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів та спільно з 17 міжнародних медіа-партнерів.

Вони розкривають ряд тривожних ознак масового спостереження Сіньцзяну, у тому числі програм з промивання мізків і очок на основі поведінки системи управління.

Документи також спростовують твердження Китаю про табори — після першої відмови вони існували, то стверджуючи, що вони були лише на добровільних "професійне навчання".

Навпаки, з самого початку, схоже, бюрократія Китаю передбачено їх для обдурення центри тримання під вартою повинні бути побудовані на величезному масштабі.тенденції в технології245Категория: Интернет