Трамп твіти дивні бокс фото


Опубликованно 28.11.2019 09:12

Трамп твіти дивні бокс фото

Але його останній подарунок своїй 67,1 млн. послідовників було кілька різних його типовою жертви.

У середу вранці за місцевим часом, містер Трамп виклав підправлені зображення голови поверх сорочки, розірвав тіло Роккі Бальбоа – вигаданий чемпіон з боксу увічнені на плівці Силвестор Сталлоне – без заголовка.

Зображення показує президент, дивлячись прямо вперед з войовничим виразом на обличчі, в рукавичках кулаками напереваги і чемпіонським поясом навколо його талії.

pic.twitter.com/11nzKwOCtU— Дональд Дж Трамп (@realDonaldTrump) 27 листопада 2019

У "Роккі III" плакат надихнув твіт вийшов, як верховний головнокомандувач, як повідомляється, грати в гольф у своєму штаті Флорида клуб, поки на День Подяки відпустку в Мар-а-Лаго, за даними Білого Дому преси.

Це було не відразу зрозуміло, чим надихалися чірікать. Кілька користувачів соціальних мереж вказали, що пан Трамп міг би посилаючись на заяву він зробив на мітингу в штаті Флорида ніч про свою нещодавню поїздку в госпіталь Уолтера Ріда. Його візит не з'являються слідувати президентський протокол і викликав чутки, що він був серйозно хворий.

Пізніше з'ясувалося, містер Трамп з медичного закладу, заявивши, що він просто піддався звичайної "фізичної" експертиза.

"Перше, що вони зробити, це зняти сорочку, Сер, і показати нам свої чудові грудей," він передав своїм прихильникам на мітингу.

“Ми ніколи не бачили груди дуже подобається.

"Я беру (моя сорочка) для фізичних."

Білий дім не відповів на прохання про коментар.

Але користувачі соціальних мереж було багато, щоб сказати про твіттері президента:

Очікування VS. реальність pic.twitter.com/AffwLQQyKj— ?? SvarunКатегория: Интернет