Причина, по якій Google звільнила чотирьох робочих


Опубликованно 28.11.2019 09:12

Причина, по якій Google звільнила чотирьох робочих

Технологічний гігант говорить, що працівники були звільнені за порушення політики безпеки даних, повідомляє агентство Bloomberg доповіді, який цитує нагадуванням для всіх співробітників компанії Google.

На Бі-бі-сі повідомляє співробітникам, які отримали назву "День Подяки чотири", було випущено компанією Google в понеділок.

Коли зв'язалися з "Фокс Ньюс", Google відмовився коментувати припинення або підтвердити імена звільнених працівників, але підтвердити зміст записки, опублікованій агентством Bloomberg.

Співробітники були розірвані контракти після протесту на Google в Сан-Франциско офіс на 22 листопада, повідомляє Бі-бі-сі, яка повідомила, що двоє зі звільнених співробітників виступив на акції протесту.

Ребекка річки, який нібито виступив на акції протесту, повідомив в понеділок, що вона була припинена.

Я був тільки поінформував @Google, що я була звільнена.— Ребекка Річок (@Tri_Becca90) 25 Листопада 2019 Року

Агентство Bloomberg повідомляє, що пані Ріверс сказав, що вона була спрямована на протест проти США митної та прикордонної охорони, який нібито тестує віртуального продукту.

У заяві, розміщеній на середніх у понеділок, Гугл страйку для реальних змін, активіст групи для співробітників компанії Google, зачинив компанії за звільнення.

Наступна лінійка від Google: перебору Союзу [нитка]https://t.co/xIP6cdbrZa— Гугл Страйк На Реальні Зміни (@GoogleWalkout) 26 Листопада 2019 Року

"Четверо наших колег зайняли позицію та організувати на краще робоче місце", - йдеться в заяві. "Це явно потурають в компанії Google код поведінки, який закінчується:" а пам'ятаєш ... не будь злим, і якщо ви бачите щось, що ви думаєте не правильно говорити'."

“Коли вони це зробили, Google відповіла на них. Сьогодні, після здачі двох з них на раптової і незрозумілою відпустку, компанія звільнила всіх чотирьох у спробі розчавити організацію працівник", - йдеться в заяві.

Стрільба з 'Подяки чотири' поглибив персонал-управління напруженості в компанії, відразу видно, як парадигма свободи Силіконової долини, а тепер виявляється втягнутий в численні суперечності. Картина: Джош Эделсон / АФП

У 2018 році, "Фокс Ньюс" повідомив, що Google за "не будь злим" фразу з офіційного кодексу поведінки.

Звинувачення у підриві профспілок були крутяться навколо Google, сенатор Берні Сандерс нещодавно підривати компанії для роботи з ІРІ консультантів. Фірма надає "оцінки вразливості союз", по даним її сайту, виявлення "ключових загроз і ризиків, які можуть стати об'єктом організаційного кампанії".

“Цей тип перебору Союзу неприпустимо. Я кажу в Google: це час для усунення расизму, утиски і шкідливих договорів у вашій компанії, і ставитися до своїх працівників з повагою і гідністю, якого вони заслуговують", - сказав сенатор Сандерс написав 22 листопада.

Цей тип перебору союзом є неприйнятним. Я кажу в Google: це час для усунення расизму, утиски і шкідливих договорів у вашій компанії, і ставитися до своїх працівників з повагою і гідністю, якого вони заслуговують. https://t.co/mXkrbjSXYR— Берні Сандерс (@BernieSanders) 22 Листопада 2019

У заяві, розміщеній на середніх, Гугл страйку для реальних змін, заявив, що компанія "найняв профспілками фірма" і, приблизно в той же час, "змінити свою політику, роблячи її серйозним злочином навіть погляд на деякі документи".

"Ця політика була незрозуміла, навіть явна документи не повинні бути позначені, щоб бути поза межами," йдеться в заяві. “Ніякої змістовної керівництвом ніколи не було запропоновано про те, як людина може послідовно дотримуватися цю політику.

"За допомогою цієї політики, Google зробив все від нього залежне, щоб підставити наших колег як 'перебіжчикам'," заява тривало. “Це брехня.

"З цих стрільб, компанія Google нарощує свої незаконні відповідні заходи проти працівників, які займаються захистом організації, це класичний перебір Союзу, одягнений в ІТ-індустрії жаргонізмів, і ми не будемо це терпіти."

У заяві, опублікованій агентством Bloomberg, Google говорить, що ці четверо співробітників були звільнені "за чіткі і неодноразові порушення нашої політики забезпечення безпеки даних".

"Ми хочемо бути ясно, що ніхто з цих осіб були звільнені за просто дивлячись на документи або календарі у звичайній своєї роботи," пам'ятка додає.

Багато було сказано про прохолодний переваги роботи в Google, але його співробітники шукають більш столи для пінг-понгу і капсули відпочинку. Фото: Брайан Р. Сміт / ГВП

Компанія Google відстояла свою роботу з ІРІ консультантів по електронній пошті для Фокс Ньюс, описуючи недавні критичні зауваження як необґрунтовані.

"Ми докладаємо всі зусилля, щоб зробити Google найкращим місцем роботи для нашої зростаючої робочої сили по всьому світу", сказав прес-секретар. “Ми залучаємо десятки сторонніми фірмами, щоб надати нам зі своїми порадами по широкому колу питань. Пропоную цією конкретною фірмою мала нічого спільного з недавнім розширенням календаря або якої-небудь внутрішньої політики – абсолютно помилкові".

У жовтні агентство Bloomberg повідомило, що кілька співробітників компанії Google були стурбовані календар засіб розширення для Хром браузерів, що вони сказали, може бути використане як інструмент спостереження, щоб шпигувати за участь в організації. З посиланням на службову записку, агентство Bloomberg повідомило, що продовження прапор внутрішній календар подій, які вимагають більше 10 конференц-залів і понад 100 учасників.

Google говорить, що ІРІ навіть не знала про продовження. Технологічний гігант описує розширення Chrome як спливаючі нагадування про те, що просить людей бути уважними перед авто-додавання зустрічі в календарях великі числа співробітників. Інструмент не заважає "календаря" і не збирає персональну інформацію, у відповідності з Google.

Крім того, Google говорить, що ІРІ не брати участь в оновленні керівних принципів спільноти компанії, зміни в щотижневий варіант TGIF фірми збори або нагадування про політиків.

Співробітники Google були дуже вокал у протестувальників в останні роки кілька питань. У листопаді 2018 року, взяли участь тисячі працівників Google масової глобальної страйку на знак протесту сексуальне домагання, нерівність в оплаті праці і культури компанії на робочому місці.

Співробітники Google влаштували в минулому році глобальна страйк. Фото: Толга Акмен / АФП

Корпоративні контракти технологічний гігант також були в центрі уваги. Google, наприклад, зіткнувся з люфтом співробітника за свою участь в проекті Maven, спірний військової програми, яка використовує штучний інтелект для наведення БПЛА. У червні 2018 року, компанія випустила оновлення, як воно буде використовувати штучний інтелект, сказавши, що це не "дизайн" або "розгорнути Ай" для "зброї або інших технологій, основні цілі яких або реалізація, щоб викликати або безпосередньо сприяти травмування людей".

Google також зіткнулася з протидією працівнику за його потенційну планує побудувати цензурі пошуковик в Китаї – відомих як бабка. Спірний план був покинутий.

У червні, співробітники Google, громадські активісти та вкладники протестували біля штаб-квартири материнської компанії алфавіт на тлі зазор з-за низки інцидентів, пов'язаних з розпалюванням ненависті, поширення білого расиста відео і дезінформації.

— з Крістофером Карбоні.

Ця стаття спочатку з'явилася на Fox News і була відтворена з дозволутенденції в технології111Категория: Интернет