Останній примірник Maserati GranTurismo пофарбували в три кольори


Опубликованно 30.11.2019 04:30

Останній примірник Maserati GranTurismo пофарбували в три кольори

Maserati припинила виробництво купе і кабріолета GranTurismo і GranCabrio. Останній автомобіль серії італійці зробили особливим.

Maserati GranTurismo і GranCabrio випускали на заводі в італійській Модені більше 12 років, проте у нової стратегії розвитку компанії цим автомобілям місця не знайшлося, оскільки всі сили і кошти будуть кинуті на електрифікацію модельного ряду і розвиток систем автономного керування. Завершальним акордом нинішньої моделі стало триколірне купе по імені GranTurismo Zeda.

GranTurismo Zeda — це міст між колишнім, теперішнім та майбутнім бренду, заявили в Maserati. Якщо підійти до автомобіля з корми і рухатися до передньої частини кузова, можна побачити як його забарвлення стає більш сучасною і «багатою».

Чотиримісне купе Maserati GranTurismo дебютувало на Женевському автосалоні в 2007 році, а кабріолет GranCabrio з'явився на два роки пізніше на моторшоу у Франкфурті. Дводверний автомобіль з дизайном від ательє Pininfarina і атмосферним двигуном V8 від Ferrari тоді був представлений як сучасна інтерпретація Maserati A6 1500 1947 року. З 2007 року по сьогоднішній день по всьому світу було продано 28 805 примірників GranTurismo і 11 715 GranCabrio.

Завод в Модені незабаром буде закрито на реконструкцію, щоб вже з 2020 року почати випускати нові спорткари марки. Наступне покоління GranTurismo і GranCabrio з'являться пізніше і стануть першими електромобілями Maserati, тільки їх будуть випускати на підприємстві в Туріні.

Джерело: Maserati:Категория: Автомобили