Секс-колумніст розливів на жахливі х-номінальна вимог вона отримує


Опубликованно 30.11.2019 13:39

Секс-колумніст розливів на жахливі х-номінальна вимог вона отримує

Я обіцяв ніколи більше не відкривати цю коробку.

І все ж я тут, пробираючись через це ще раз.

"Ти дурний, використаних сл*т", "я просто дрочив на твої фотки", "ти дуже товстий", "переспати зі мною".

Повідомлень крен в мою поштову скриньку в хвилях ненависті та сексуальних збочень. Я завмер в устрашилось цікавість і жах.

Як і більшість жінок у засобах масової інформації я знаю, я не можу згадати останній раз, коли я відкрив мій ДМС не стикаються з погрозами насильства і графічні зображення статевих актів (іноді супроводжується описом мастурбації сесії, яка пішла з ними.)

По темі: Що жінки хочуть, щоб чоловіки перестали робити в ліжку'

Надя Bokody отримує жахливі послання.

Мій поштовий ящик, так само, як в коментарях на мої статті, став притулком для якого душить гніву і сексуальної агресії з боку чоловіків, які відчувають себе дивно вправі вивантажити на мене. Якщо мій образ представлений у статті, я отримую повідомлення критикуючи все від мого ваги до моєї стрижки. Якщо я висловлюю свою думку в Інтернеті, я клеймо "тупа б*ТКП" (до речі, ця тупа б*ТКП має три вищих освіти) і деякі варіації "Гидке год*ре".

Це те, що я повинен чекати, як мені сказали. Якщо мені не подобається, я повинен отримати від інтернету, я нагадав. "Поставте себе в інтернеті і несуть на собі жорстокі наслідки", - я попередив.

І дійсно, як і багато моїх колег жінки, я зробив це. Я майже тривожно німіє до сарказму, погроз, і смикаючи, що флуд мій поштовий ящик на щоденній основі. Мій ДМС в основному непотрібні шафі, я вдаю, що я в один прекрасний день у Марти Стюарт, в той час як таємно зубріння покупки жаль ст.

По темі: секс-колумніст онлайн-додаток для знайомств експеримент несподіваний результат

Bokody уподібнює її ДМС до небажаної шафа.

Цей копінг-механізм-це явище психологи називають "вивчена безпорадність"; стан мислення, при якому людина на приймальному кінці зловживань приходить, щоб прийняти свою ситуацію як нормальну, і як такий, подання будь-яких спроб зірвати його, як безглуздо.

Образливих і сексуализированных повідомлення шиються так глибоко в тканину в інтернеті для жінок, це рідкість, ми навіть визнаємо гучного емоційного, психічного і професійного впливу у них немає.

Доповідь 2018 в цифровий домагання жінок-керівників показали, що 80 відсотків жінок вважали, що утримується від введення кар'єра в політиці з-за страху жорстокого поводження в інтернеті.

"Загрози насильства стали більше поширені серед жінок у суспільному житті", - сказав колишній прем'єр-міністр Джулія Гіллард прокоментував у своєму виступі 2016.

“Як жінка у суспільному житті, люті погрози, взяти на себе ще один огидний аспект. Загрози жорстокого поводження, зґвалтування, надто поширені. Жінка в громадському місці може розраховувати на отримання їх майже щодня," Гіллард додав.

Пов'язані: Надя Bokody: 'Так, я одягаюся сексуально, але я не хочу бути сексуалізований'

Колишній прем'єр-міністр Джулія Гіллард визнала багато насильства онлайн під час свого перебування на вершині своєї кар'єри. Картина: Джастін Ллойд

І це не лише відбувається в політиці. Жіночі спортивні зірки, в три рази більш ймовірно, щоб бути на приймальному кінці зловживань в інтернеті, ніж їх однолітки чоловічої статі. Аналіз 1,300 коментарі на Facebook перепостів найбільших новинних мовників, знайшли не менше 14% коментів спрямовані на спортсменок сексуального характеру, в той час як 23 відсотків з них містять сексистські повідомлення, на кшталт "жінка повинна бути на кухні" і "дотримуватися нетбол".

Неминуче, це частина статті, де жменька людей вирушать в розділі коментарів, щоб стрибати вгору і вниз, і наполягати все це дуже упередженість – де статистика чоловік? Чому я не кажу про онлайн знущання чоловіків?

Але ось факти: як людина, ви набагато менш імовірно, щоб ніколи не зіткнутися із загрозою сексуального насильства, або зневажливі зауваження, що стосуються вашого статі або зовнішності онлайн.

З 70 з гаком мільйонів коментарів, залишених на опікуназ сайту в останнє десятиліття, а з 2016 року дослідження показало, що, в переважній більшості, образливі повідомлення були направлені на жінок-письменниць. Топ-10 письменників, щоб отримати найбільш ненавиджу, вісім з них були жінки; незважаючи на те, що більшість самих популярних письменників сайту-чоловіки. (Також зверніть увагу: у топ-10 найменш зловживали письменники, всі 10 були чоловіки.)

По темі: Чотири слова, які будуть перезавантажувати вашу сексуальне життя

Бути жінкою означало профіль Ви були набагато більш схильні до насильства КС.

Там, здається, помилкова думка, що жінки, які говорять про гендерні проблеми намагаються демонізувати чоловіків, або мінімізувати їх досвідом. ("Людиноненависницької сл*Т", здається, улюблена clapback серед моїх тролів, коли я говорю про що-небудь, щоб зробити з жінками, тому що, ви знаєте, я жінка.)

По темі: підроблені його, поки ви робите це: справжня причина, чому жінки брешуть під час сексу

Можливо, це тому, що легше повірити, що я просто гіркий, Бент з форми норовливої потрібен хороший корінь. Що, це дійсно не має нічого спільного з підлозі взагалі.

Якщо ми зможемо переконати себе, що ми не повинні протистояти некрасиво, незручно правда, що будь-який такий дисбаланс існує. Замість цього ми можемо ігнорувати саму ідею його, знущатися, і це жінки "надчуттєвий".

І як барахло в шафі ще належить вирішити в моєму під'їзді, жінка може зберегти перспективним самі вони не заглянути в розділи коментарів, і ДМС. Не тому, що вони вразливі, а тому, що вони просто хочуть жити своїм життям, вільної від домагань.

Надя Bokody є вільним письменником і Instagram рекомендателем. Продовжити розмову на Instagram | @nadiabokodyтенденції в технології469Категория: Интернет