Взаємозв'язок сну і смерті: вчені розставили всі крапки над "і"


Опубликованно 30.11.2019 19:15

Взаємозв'язок сну і смерті: вчені розставили всі крапки над

Багато людей люблять як можна довше полежати в ліжку вранці і при цьому не поспішає лягати спати ввечері. Вчені в ході досліджень прийшли до висновку, що така поведінка може бути безпосередньо пов'язано з острахом смерті.

Вчені повідомляють, що уві сні людина знаходиться в несвідомому стані, що практично на практиці можна прирівняти до стану смерті. Усвідомлений стан людини - це і є життя, повідомляє ресурсДиалог.UA.

Сам того не розуміючи, людина не поспішає лягати спати, так як не хоче "померти". Згідно зі статистикою, майже третина свого життя людина перебуває у сні. Хтось спить 15, а хто-то й 30 років за період свого життя. Перебуваючи в стані сну людина нічого не робить корисного для суспільства. Так чому ж ми витрачаємо на цей час сон?

У ході досліджень було опитано 229 чоловік, щоб з'ясувати, наскільки добре вони сплять і наскільки сильно боятися померти. Велика частина чоловіків відповіла, що їх турбує питання смерті, і при цьому всі вони лягали спати дуже пізно. У жінок показники були інші.

Висновок виявився наступним: чоловіки, боячись передчасної смерті, менше часу витрачають на сон, щоб встигнути якомога більше зробити в цьому світі.

Раніше ми повідомляли, що антропологи висунули теорію про те, що царяПетра І ніколи не існувало, а його підмінили в Ризі на англійського пірата Моргана.

Нагадаємо, що людство може знаходитися на межі повного знищення. Астрофізики помітили недалеко від Землі три новыхастероида, які можуть зіткнутися з планетою в грудні 2019 року.Категория: Техника