Volkswagen розсекретив оновлений «будинок на колесах» California 6.1


Опубликованно 01.12.2019 00:00

Volkswagen розсекретив оновлений «будинок на колесах» California 6.1

Світова прем'єра оновленого VW California 6.1 Camper відбудеться в кінці серпня в рамках щорічної міжнародної виставки автобудинків та туристичного спорядження Caravan Salon в Дюссельдорфі.

Через місяць після анонсу та публікації двох зображень компанія Volkswagen провела віртуальну презентацію оновленого кемпера California 6.1. Серед зовнішніх відмінностей моделі нова збільшені грати радіатора, модифікований передній бампер, нова форма фар головного світла.

Основне нововведення кабіни - кольоровий сенсорний монітор в стельовій консолі, на який виведено управління освітленням житлової зони і вбудованих в дах наметом, яка отримала особливу захист від сонячних променів та електрогідравлічне керування в стандартній комплектації. Також в кабіні з'явилася повністю цифрова приладова панель Virtual Cockpit і нова мультимедійна система з інтегрованою eSIM.

Житловий модуль оснастили новим блоком управління системами і кнопками для відкриття плити, мийки й холодильника. Двері-жалюзі в задньому шафі замінили розсувними, встановили нові алюмінієві дверні ручки і подвійний роз'єм для USB. Для версій Coast і Ocean пропонуються фірмові набори кухонних приладів. Нова функція освітлення «сходу сонця» зробить пробудження в кемпері особливо приємним: використовуючи індивідуально визначаються світлодіоди на даху і в житловій зоні, система навмисно повільно зменшувати світло до бажаного рівня яскравості протягом заданого проміжку часу.

 

Volkswagen California 6.1

1

2

3

4

5

 

Як і представлений в лютому цього року мінівен Multivan T6, оновлений Volkswagen California 6.1 оснащений електромеханічним підсилювачем рульового управління. У списку систем активної безпеки і допомоги водієві з'явилися системи утримання в смузі руху Lane Assist, захисту від бічних ударів Side Protection і допомоги при маневруванні з причепом Trailer Assist. В список стандартних також включена система компенсації бічного вітру, що робить подорожі на Volkswagen California 6.1 ще більш безпечними.

Нова California 6.1 буде комплектуватися 2.0-літровими «турбодизелями» потужністю до 199 к. с. Агрегати поєднуються з семиступінчастою коробкою передач, переднім або опціональним повним приводом.Категория: Автомобили