Хокінг передбачив майбутнє людства: "родиться нова раса"


Опубликованно 01.12.2019 03:21

Хокінг передбачив майбутнє людства:

Незважаючи на те що в 2018 році від нас пішов в інший світ Стівен Хокінг, його прогнози для всього людства актуальні і в сьогоднішній день. У монографії "Короткі відповіді на великі питання" англійський вчений попередив про небезпеку генної інженерії.

Фізик попереджав, що людство здатне за допомогою нових технологій покращувати і змінювати ДНК, адже детально вивчивши код ДНК, людина може без проблем вносити правки, повідомляє ресурсДиалог.UA.

З допомогою нових технологій людина зможе без проблем усувати генетичні недоліки в організмі людини, писав Хокінг. Однак, щоб домогтися якихось суттєвих змін в ДНК людини, вченим знадобляться роки і роки. Тільки до середини 21-го століття людство зможе змінити свій розум і навчиться впливати на інстинкти.

При цьому у кожної медалі є дві сторони. Хокінг попереджає, що нові технології вносять розкол у суспільство. Уряду доведеться вводити нові закони, які забороняють втручання в ДНК людини. У багатьох дослідників спокуса буде настільки великий, що вони будуть порушувати нові закони і діяти "під прикриттям".

Нові люди можуть піти на конфлікт із звичайною людиною. Перемога дістанеться сильнішому, а з нею - і владу над світом. З'явиться нова раса людей, яка постійно буде покращувати себе. Сучасні люди вимруть, як динозаври.

Деяка група вчених не зовсім згідно з теорією Хокінга. При цьому вони не виключають, що вже в найближчому майбутньому з'явиться нова модифікація дітей, які будуть відрізнятися від звичайних.

Раніше ми повідомляли, щоХокінгпередрік Землі перетворення в Нібіру, після чого піде "війна" з Сонцем і повне знищення всього живого на нашій планеті.

Нагадаємо, англійський учений зробив 7 тривожнихпрогнозів, які повинні здійснитися протягом 100 років.Категория: Техника