Експерти IIHS засумнівалися в ефективності колінних подушок безпеки


Опубликованно 02.12.2019 00:15

Експерти IIHS засумнівалися в ефективності колінних подушок безпеки

Дослідження IIHS показало, що колінні подушки безпеки знижують вірогідність отримання травм лише на 0.5%.

Дослідники з Страхового інституту безпеки на дорогах США (IIHS) прийшли до висновку, що користь від колінних подушок безпеки значно перебільшена. Вивчивши дані більш ніж 400 краш-тестів, а також численні звіти про реальних дорожньо-транспортних пригодах в 14 американських штатах, вони з'ясували, що великої різниці між наявністю і відсутність колінних подушок безпеки немає, оскільки ніякої суттєвої захисту під час ДТП вони забезпечити не можуть.

Реальні дані про зіткнення показали, що подушки безпеки знижують вірогідність отримання травм при лобових зіткненнях з перекриттям в 25% і 40% лише на 0.5% (з 7.9% до 7.4%), в той час як краш-тести показують, що при певних обставинах вони збільшують вірогідність травмування ніг. Так в краш-тестах з 25-процентним перекриттям колінні подушки збільшили ризик травмування правого стегна і гомілки, хоча при цьому знизили ризик травми голови. При зіткненні з 40-процентним перекриттям ніякого впливу на ситуацію вони не чинили.

Наявність в автомобілях практично непотрібних эйрбэгов в IIHS пояснюють тим, що кожен автомобіль повинен пройти «федеральні» тести з манекенами без ременів безпеки, і там вони відіграють важливу роль. Експерти інституту вважають, що теоретично «колінні подушки допоможуть пристебнутим пасажирам під час ДТП», хоча в реальних умовах свою теорію вони не перевіряли.Категория: Автомобили