У Туві розкопали 2132-літній поховання багатої жінки з предметом, схожим на iPhone


Опубликованно 02.12.2019 03:03

У Туві розкопали 2132-літній поховання багатої жінки з предметом, схожим на iPhone

Сибірським дослідникам вдалося розкопати в Республіці Тива поховання молодої представниці прекрасної статі з сучасним гаджетом.

За словами експертів, жінка жила в епоху Сюнны. Останки представниці стародавнього світу перебували на дні штучно створеної водойми, розташованої біля Саяно-Шушенській ГЕС. Про це повідомляє видання "Диалог.UA".

Раніше була оприлюднена загадкапогребения цариці Нефертіті.

Фахівці, які займаються вивченням стародавніх артефактів, назвали погребенную представницю прекрасної статі Наташею і були неабияк здивовані заможністю і помпезністю поховання. Найбільше звернув на себе увагу кам'яний прямокутник, головними атрибутами якого була вставлена у корпус бірюза, сердолік і перли.

Цей кам'яний прямокутник нагадав вченим сучасний iPhone, хоча цього артефакту вже 2 132 роки. Як було встановлено, аномальний предмет виявився повсякденному пряжкою від ременя, який був основним показником заможності жінки в стародавньому світі. В науковому світі назвали цю знахідку справжньою сенсацією, адже нікому не вдалося розорити настільки цікаве і цінне поховання.

Недалеко від Наташі було виявлено ще два тіла молодих дівчат, одна з яких виявилася багатою дамою, а друга – швачкою.

Раніше в Чернігові выявилипогребение епохи Київської Русі. Нагадаємо, що в Єгипті були обескураженыпогребением з позаземним істотою.Категория: Техника