Гороскоп від Глоби на 2020 рік: життя колишньої не буде ніколи, готуйтеся


Опубликованно 02.12.2019 03:39

Гороскоп від Глоби на 2020 рік: життя колишньої не буде ніколи, готуйтеся

У наступному році у знаків Зодіаку все зміниться. Одне позитивне подія буде міняти інше. Чекають доленосні знайомства, цікаві поїздки і яскраві подорожі. Відбудеться стрибок у кар'єрі і фінансової складової.

За гороскопом відомого астрологаПавла Глоби, особливо пощастить у 2020 році тремзнакам Зодіаку. Мова йде про Овнах, Левів і Козерогах, сообщаетДиалог.UA

Овни

Овнам почне щастить буквально з перших днів 2020 року. З'явиться небувалий прилив сил, енергії. Представники цього знака заведуть корисні знайомства.

Глоба радить Овнам в 2020 році як можна більше знаходиться серед людей, частіше бути в компанії друзів і знайомих.

Друзі Овнів будуть дуже раді підставити плече і допомогти в складних ситуаціях. Таких ситуацій буде небагато, так що Овни можуть бути спокійні.

Леви

У Львів 2020 рік пройде "на колесах". У житті цього знака буде багато подорожей і поїздок. Крім того, доля подарує Левам шанс поїхати за кордон на тривалий час.І не виключено, що на новому місці Леви зможуть почати нове життя і цілком в ній успіху.

Глоба пророкує цьому знаку Зодіаку кар'єрне зростання і фінансове благополуччя.

В особистому житті Львова також все буде відмінно.

Козероги

Для Козерогів 2020 рік, перш за все, стане трампліном в особистісному зростанні.Ймовірно також придбання нерухомості, про яку Козероги мріяли вже давно.

Стосунки з коханими половинками у 2020 будуть просто на п'ять з плюсом.Глоба радить Козерогам працювати над собою, допомагати рідним і близьким.

Вони дуже потребують.

Нагадаємо, раніше Глоба передбачив сложныйоктябрь-2019 і повідомив, для яких знаків другий місяць осені підготував випробування.

Також стало відомо про фінансовий гороскоп від Павла Глоби і тих знаках, кому сденьгами щаститиме особливо.

Додамо, Глоба назвав щасливчиків із знаків, комуповезет у виграші. Вони зможуть сміливо грати в лотерею і не боятися поразок.Категория: Техника