Facebook пост іскри підроблені новини фурія


Опубликованно 02.12.2019 08:12

Facebook пост іскри підроблені новини фурія

Місто-держава ввела нові закони раніше в цьому році, що дав уряду повноваження наказати зняти або коригування матеріалів, розміщених в інтернеті, він вважає помилковими.

Минулого тижня він використовував ці повноваження стосовно держав раз коментар (вул.), запущена 32-річний житель Австралії Алекс Тан і спрямований на забезпечення незалежного та достовірного новини" про Сінгапур.

Р-н Тан запускає кілька інших сайтів і раніше невдало балотувався до парламенту в Сінгапурі в 2011 році, перед добровільному вигнанні в Австралію, де він став постійним жителем.

Він розповів новини.ком.ди він нещодавно пройшов його австралійський іспит на громадянство і з нетерпінням чекає його церемонії.

"Це правильна річ для мене зробити, щоб стати громадянином і приносити користь своїй країні", р-н Тан говорить.

Уряд Сінгапуру звинуватив сайти р-н Тан у поширенні дезінформації.

"Це не перший випадок, коли ці веб-сайти, а також вул., увічнили відвертих вигадок, таких як Сінгапур перекручуєте позицію у зовнішніх відносинах з іншими країнами і кинути тінь на сумлінність державних установ," заява від Сінгапурського Міністерства внутрішніх справ читати.

Уряд Сінгапуру опублікувало скріншот поста з драматичним марку, оголосивши його помилковим.

Аналогічне повідомлення члену опиратися прогресу Сінгапур партії Бред Боуйер, який звинуватив уряд у недогляді суверенні фонди Сінгапуру.

Містер Бойєр швидко поправила свій пост.

"У мене немає проблем у відповідності з цим проханням, як я відчуваю, це справедливо для обох точок зору, уточнення і виправлення факту, коли це необхідно", - сказав пан Бауер на своїй сторінці в Facebook.

“Я зроблю все можливе, щоб використовувати загальнодоступні факти і приймати обгрунтовані думки, засновані на деталях у мене є доступ. Я не проти бути запропоновано внести уточнення або виправлення, особливо якщо це в суспільних інтересах", - додав він.

Р-н Тан відмовився виконати наказ, але він сказав, що зрозумів, чому пан Бауер буде.

“Це правильно, тому що він в Сінгапурі. Чесно кажучи, він опозиційний політик, тому йому доводиться грати за правилами і бути гарним хлопчиком, він не може відкрито кинути виклик."

Р-н Тан сказав, що він австралієць і не підкоряються законам Сінгапуру.

“Я з радістю піду до 10 років в'язниці, так що немає відповідності. Я буду кидати виклик і протистояти будь-несправедливий закон," пан Тан сказав в пості на стор з Facebook-сторінки.

“Сайт базується в Австралії, і це підпорядковується тільки юрисдикції Австралії. Ніяке іноземне уряд наказів або цензурних вимог буде приєдналися", - сказав він в той же пост, де він "поклявся принести помститися винним за незаконне осуд і вигнання від мого місця народження".

По темі: Твіттер зробить крок у Facebook відмовився

Потім він продовжував ділитися статтю в питання на Twitter, LinkedIn і Google Документи.

Ще один пост на стор сторінки сказав, що австралійські влади не зв'язалися з пан Тан, і сказав, Сінгапуру фейкових новин замовлення, зроблені це "як Північна Корея".

Ми не отримували жодних запитів від Австралійської федеральної поліції або влади, щоб прибрати будь-яку статтю. Держави...Опубліковано державами раз коментар у середу, 27 листопада 2019 року

Раніше в цьому році, ще одна стаття на особистому блозі пан Тан був замовлений форуму інфокомунікацій Сінгапуру управління розвитку засобів масової інформації, наказ він також відмовився виконувати.

"Уряд Сінгапуру буде необхідно оформити права в судовому порядку, і ввести його в уряд штату Новий Південний Уельс в Австралії, де я юридично пов'язані і засновані на" р-н Тан сказав у своєму блозі.

"Я дякую Google і Facebook за відмову дотримуватися порядок цензури уряду Сінгапуру, який явно мерзенна спроба перешкодити свободі слова", - додав він.

Facebook не став видаляти вул. Поштова, але впроваджені повідомлення про те, що компанія "зобов'язана сказати вам, що уряд Сінгапуру говорить, що в цьому пості є неправдива інформація".

Це повідомлення, як повідомляється, видно тільки користувачам в Сінгапурі, де держави-раз коментар сайт теж заблокований.

Пост, в якому стверджував викривач був заарештований і активіст перебував під слідством, також був оновлений кілька днів після того, як буде жити, щоб сказати, що уряд відкидає ці претензії.

По темі: "так або ні" Facebook бос гриль

“Уряд Сінгапуру заявив, що нікого не заарештували. Це працює на відміну від чайових, ми отримали" оновлення читати.

"Мені сказали, що хтось подзвонив у поліцію складні для розслідування, але влада не уточнили, якщо розслідування було проведено чи покликаний, в основному без подробиць, просто кажу, що це фейк новину," пан Тан пояснив новини.ком.АУ.

Він висловив стурбованість повноваження "досить відсталі" сінгапурський уряд віддало себе під захист від онлайн-брехня і маніпуляція законом (POFMA) буде використовуватися ще більше в майбутньому, ніж вони вже були.

“Це не поодинокий випадок. POFMA був використаний три рази в тиждень, це навіть не передвиборний період. Я думаю, що ми побачимо більше повідомлення в період виборів. Facebook не дати уряду те, що він хотів, якщо уряд Сінгапуру каже, що це не досить, буде Facebook зробити це?"

POFMA вже викликала підвищений інтерес з боку Facebook про "широкі повноваження" дає уряд.

Facebook також був вокальним про його небажання факт реєстрації політичної реклами, стверджуючи, користувачі повинні мати можливість подивитися, що говорять кандидати, незалежно від того, правда це, і вирішити для себе.

Огляди: Facebook велика свобода слова не

Facebook і Google обидва мають свої офіси в Сінгапурі, і обидва виступали проти введення POFMA.

Р-н Тан сказав, що обидві платформи повинні рухатися з Сінгапуру або є ризик бути "заручником" на вимоги уряду.

“Багатонаціональні компанії повинні думати не тільки долари і центи, вони повинні розуміти політичне середовище, що Сінгапур знаходиться. Щоб бути справедливим, Сінгапур і багато бізнес-середовища, але якщо ваш бізнес пов'язаний з політичними питаннями, особливо соціальних медіа, вони повинні двічі подумати, перш ніж створити бізнес в Сінгапурі".

Незважаючи на свій статус фінансового центру і високорозвиненої нації, р-н Тан сказав, що Сінгапур-це не "західні країни", а уряд "не як допитують".

“Сінгапур-це не західні країни, хоча його мова-англійська. Це все ще досить відсталою в питаннях свободи і громадянських свобод. Державні ЗМІ і Сінгапуру Прес-це в основному пропагандистський важіль для уряду.

“Вони отримують контроль громадської думки. Онлайн альтернативні засоби масової інформації, ми не грати за правилами, як і будь-який пристойний ЗМІ по всьому світу, ми задаємо прості запитання і ми вимагаємо відповідальності від імені громадськості, як і те, що інший світ робить."

Ряд правозахисних та юридичних груп вже висловили стурбованість у POFMA повноваження будуть використовуватися, щоб змусити замовкнути люди, які виступають проти уряду.

Міжнародний прес-свобода некомерційних "Репортери без кордонів" нещодавно зайняв Сінгапур 151-е місце з 180 країн в індексі свободи преси у світі, на яких Австралія займає 21-е місце, опустившись на два місця в порівнянні з попереднім роком.

Як ви думаєте, уряд повинен бути в змозі вимагати утримання від мережі, якщо він вирішить, що вони помилкові або що вводять в оману? Дайте нам знати, що ви думаєте в коментарях нижче.тенденції в технології716Категория: Интернет