Єдине, кіношники не зможу дізнатися великих білих акул


Опубликованно 02.12.2019 10:24

Єдине, кіношники не зможу дізнатися великих білих акул

Але дуже мало відомо про величезною частиною великого життя білої акули: їх парування звичок.

Насправді, кіношники стверджували, сам акт ніколи не був знятий, або навіть спостерігалося серед білих акул.

У світлі акулами, який стартує на чай від четвер, ми виявили цей чудовий факт, з дворазовим Еммі нагородами кінооператор і кінорежисер Енді Касагранде запаси коньяку В. заявивши в інтерв'ю в минулому році, що зйомка великих білих роблять справу би величезний переворот.

"Святий Грааль для більшості акула кінематографістів буде захопити великі білі акули спарювання", - розповів психічного муліне.

“Ніхто не був свідком цього. Там немає відео доказ або супутникових даних або що-небудь, щоб показати, коли, де, і як білий мат акул".

Але це міг бути просто зламаний. У липні цього року, некомерційної Атлантичного охорона біла акула стверджувала, що це було знято на "перші кадри в історії" великих білих "взаємодія", але не міг підтвердити, чи було це насправді в'язки, враховуючи відсутність попередніх досліджень.

Кадри з безпілотника було прийнято в прибережних водах острова Чатем, місто, розташований на південно-східному краю Кейп-Код, штат Массачусетс, і показує одну акулу, наближаючись до іншого в ході короткої зустрічі, яка триває не більше двох секунд. Дивитися захоплюючий кадри нижче.

"Виходячи з шрамів візерунки і рани, ми знаємо, що білих акул біля мису тріски часто кусають один одного", - Грег Skomal з Массачусетського відділу морського рибальства (ДМФ) розповіли Newsweek. (Самці, як вважають, щоб вкусити їх приятель перед просоченням їх).

“Проте, поки це відео було знято, ми фактично ніколи не стикалася з якими-небудь вид соціальної взаємодії.

“Відео показує меншу підхід білу акулу і велику білу акулу, яка швидко покинули площу.

"Зараз ми розглядаємо відео більш уважно, щоб визначити, якщо це була агресивної та/або оборонного поводження або, можливо, пов'язані з в'язки."

Це дослідження ще триває, тому зараз вона як і раніше сіра зона.

Як ми знаємо, акули не досягають статевої зрілості поки досить пізно в житті. Їх середня 70-річну тривалість життя, чоловіки великі білі акули, як вважають, досягають статевої зрілості у 26, У той час як самки 33, з 11-місячного періоду вагітності.

У великому інтерв'ю про те, що це походить, щоб бути тиждень кінорежисер акула, Містер Касагранде також зірвали наші грандіозні плани, щоб захистити себе на всяк випадок ми могли б зустрітися лицем до лиця з одним із хижаків. Так, мабуть, пробиваючи їх у ніс, щоб відлякати їх загальна міф.

"Реальність така, що акули дуже міцна", - сказав він.

“Крім того, вода збільшує зображення. Акули ніс може виглядати як в шести метрах перед вашим обличчям, але в реальності його рило далі, і коли ти б'єш і пропустити його носа, удар траєкторії піде трохи вниз, прямо в пащу акули. Не покладіть вашу руку в пащу акули".

Тиждень акул-це найтриваліший підписку на ТБ, з каналу Діскавері надзвичайно успішного заходу щорічно протягом 25 років.

Отримаєте 10-денна безкоштовна пробна версія* стрім з Foxtel зараз

Є рядок захоплюючих документальних і художніх фільмів на телебаченні і трансляція зараз на письмовий стіл, з метою підвищення обізнаності про суттєвих екологічних загроз акул.

Тиждень акул стартує в четвер на Фокстел

Ми зайняті протягом наступних семи днів.тенденції в технології300Категория: Наука