Зоряна чорна діра 'не існує'


Опубликованно 02.12.2019 10:24

Зоряна чорна діра 'не існує'

ЛБ-1 зоряні чорні діри утворюються з зірок, які померли, звалилася і вибухнула, так само як і багато інші чорні діри.

Що відрізняє ЛБ-1 окремо, хоча його незвичайну масу, у 70 разів більше, ніж наше Сонце.

Раніше вчені думали, що чорні дірки не мають маси більш ніж в 20 разів наше Сонце, тому що зірки втрачають масу, коли вони вибухають.

Нещодавно відкрита чорна діра становить близько 15 000 світлових років від Землі і, згідно з повідомленням китайської Академії наук, має свою власну зірку у вісім разів важче Сонця, яка обертається кожні 79 днів.

По темі: вибухові знайти камені нашої галактики

Про це відкриття повідомляється в останньому номері журналуПрирода.

Китайська академія наук Національна астрономічна обсерваторія Китаю (вертольоті) професор Лю Цзифэн, який очолював дослідження, заявив, що відкриття було великою несподіванкою, і вчені тепер потрібно спробувати з'ясувати, як вона формується.

ЛБ-1 чорна діра така щільна як 70 сонць і своя зірка, яка обертається він.

"Чорні діри такої маси навіть не має існувати в нашій галактиці, на думку більшості сучасних моделей зоряної еволюції", сказав професор Лю. “Ми думали, що дуже масивні зірки з хімічним складом, характерним для нашої галактики має пролити більшу частину свого газу в потужних зоряних вітрів, як вони наближаються до кінця свого життя. Отже, вони не повинні залишати такий масивний залишок. ЛБ-1 в два рази, як те, що ми вважали можливим масовим. Тепер теоретикам доведеться взяти на себе завдання пояснити її формування".

Чорна діра була виявлена за допомогою в Китаї Великою області неба многообъектного спектроскопічний телескоп волокна (LAMOST). Він шукав зірки, що були навколо інших об'єктів, тестування теорії 18-го століття англійський вчений Джон Мітчелл, що досягнення технології тільки недавно стало можливим.

По темі: Таємниця Планети X може бути "чорна діра"

Раніше, кращий спосіб виявлення чорних дірок було виявлення рентгенівських хвиль від їх пожирання зірок.

Новий метод себе не все, що надійно, враховуючи, зірки можуть регулярно орбіти речі, які не чорні діри, але у випадку з ЛБ-1, найбільший у світі телескопів в Іспанії і США, були використані для підтвердження і визначення розміру чорної діри виявлений за допомогою LAMOST.

Більше, ніж вважалося раніше чорні діри, крім того, нещодавно були виявлені стикаючись один з одним в далеких галактиках.

Професор Університету Флориди Девід Reitzeбыл сказав, що ці два відкриття змусять учених переглянути, як зоряних чорних дір.

"Це чудовий результат поряд з выявлениями бінарних чорний зіткнень отвір протягом останніх чотирьох років дійсно вказує на відродження в нашому розумінні чорну діру астрофізики", - сказав проф Reitzeбыл.

Дослідна група складалася з вчених з Китаю, США, Іспанії, Австралії, Італії, Польщі та Нідерландів.зтенденції в технології300Категория: Наука