BMW M8 став автомобілем безпеки для MotoGP


Опубликованно 03.12.2019 04:45

BMW M8 став автомобілем безпеки для MotoGP

Баварська марка представила автомобіль безпеки для найпрестижніших шосейно-кільцевих мотогонок MotoGP — M8 MotoGP.

Автомобілі BMW вже двадцять років виконують обов'язки автомобілів безпеки чемпіонату світу з мотоперегонів, а також «очолюють» змагання автомобілів з відкритими колесами. Так в гонках електрокарів Формули-Е як пейс-кара виступає BMW i8.

В цьому році парк автомобілів безпеки очолить BMW M8 MotoGP Safety Car - допрацьована версія флагманського купе BMW M8 Competition з елементами «лемановского» M8 GTE. Це восьма модель, підготовлена баварцями для забезпечення безпеки в топ-категорії мотоциклетного спорту.

На думку глави підрозділу BMW M Маркуса Флаша, вибір BMW M8 Competition в якості основи для нового автомобіля безпеки MotoGP цілком логічний: навіть в серійній версії «заряджене» купе підходить для гоночної траси. BMW M8 і гоночний прототип M8 GTE розроблялися паралельно. Від останнього M8 MotoGP дісталися заднє антикрило, спортивні сидіння, каркас і ремені безпеки. Також за статусом споркару покладена фірмова лівреї чемпіонату, червоно-сині діодні спецсигнали і шини Michelin Cup.

Під капотом у M8 MotoGP серійний 4.4-літровий мотор V8 бітурбо, видає 625 к.с. і 750 Нм крутного моменту. Агрегат поєднується з 8-ступенатым «автоматом» і повним приводом. З місця до 100 км/год «двухдверка» розганяється за 3.2 секунди. Більшість деталей, встановлених на сейфті-кар, є в конфігураторі BMW M8, зокрема, полегшений аеродинамічний обвіс від M Performance і титанова вихлопна система.

Прем'єра базових купе і кабріолета BMW M8 нового покоління та їх гоночних модифікацій Competition відбулася на початку червня цього року. Нові BMW M8 стали найпотужнішими і швидкими «двухдверками» баварської марки. З місця до 100 км/год купе прискорюється за 3.3 із кабріолет - за 3.4 з версії Competition - за 3.2 с. Максимальна швидкість примусово обмежена електронікою на позначці 250 км/год, опціональний пакет M driver's Package збільшить швидкість до 305 км/ч.

На європейському ринку BMW M8 нового покоління з'явиться цієї осені. У Німеччині купе буде коштувати від €125 700, кабріолет - від €133 700.Категория: Автомобили