РФ вимагає піти на поступки у газових переговорах


Опубликованно 03.12.2019 06:00

РФ вимагає піти на поступки у газових переговорах

Російська сторона на переговорах по газу вимагає від України піти на принизливі поступки. Про це 24 каналу заявив виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко в понеділок, 28 жовтня.

Він зазначив, що РФ не називає переговорами тристоронні консультації за участю Євросоюзу і України.

“Вони називають це “розмовами“. Росіяни кажуть, що для того, щоб ці переговори почалися, Україна повинна піти на певні поступки. Ці поступки, крім того, що вони певним чином принизливі, абсолютно нелогічні для України. Якщо, наприклад, Україна не буде мати можливості захистити свої права, передбачені контрактом, звернутися в арбітраж і отримати компенсацію у випадку, якщо ми будемо праві, а Газпром - не прав, то виникає питання цінності такого контракту. У чому сенс нам відмовлятися від цілком реальних 3 млрд доларів?“, - підкреслив Вітренко.

Як відомо, сьогодні в Брюсселі відбудеться новий раунд газових переговорів.

Перед тристоронньої зустрічі заступник голови Єврокомісії у справах Энергосоюза Марош Шефчович провів окремо зустрічі з українською і російською делегаціями.

Нагадаємо, в НБУ повідомили, що Газпром прокачає мінімум 50 млрд кубів газу.Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Подписывайтесьна Bigmir)net на Facebook і TelegramКатегория: Новости-Tech