'Жахливі' знайти у викинутих на берег китів


Опубликованно 03.12.2019 06:12

'Жахливі' знайти у викинутих на берег китів

Пластикова, мотузка, рукавички та інші різномастого мотлоху на загальну суму близько 100 кілограмів була виявлена всередині кашалота, який викинуло на берег у Великобританії в минулі вихідні.

Кашалота, як вважається, стали на мілину на піску в шепелявості пляж на острові Харріс в Західній Шотландії в минулий четвер, залишаючись там протягом більше двох днів, перш ніж працівники з шотландських морських тварин, викинутих на узбережжі схемою (SMASS) може бути присутнім, щоб провести розтин тіла і закопати труп.

Кашалот був близько 14 метрів в довжину і вагою близько 26 000 кг.

Кіт був вперше виявлений на пляжі в минулий четвер вранці. Фото: Схема Шотландських Морських Тварин Викинутих На Узбережжі

Тому що кити-це так добре ізольовані, вони зберігають тепло тіла, навіть коли температура зовнішнього повітря близькою до замерзання.

Це означає, що вони швидко розкладаються і гази можуть накопичуватися всередині.

Коли працівники SMASS прокололи шкіру викинутого на берег кашалота з ножем його тельбухами "вибухнула" з його тушку, згідно з відео, розміщеному на сторінці Facebook SMASS. Опубліковано схема шотландських морських тварин викинутих на узбережжі в неділю, 1 грудня 2019 року

Але це не те, що жахнувся робочі поставлено завдання утилізації туші.

"У цей кіт у животі близько 100 кілограмів сміття — весь спектр пластичних включаючи розділи продажу, зв'язки мотузок, пластикові стаканчики, мішки, рукавички, пакувальні стрічки та трубки," SMASS в пості на Facebook. “Весь цей матеріал був величезний клубок у шлунку, і деякі з них здавалося, що він був там протягом деякого часу.

Сміття був втягнутий в шлунку кита. Фото: Схема Шотландських Морських Тварин Викинутих На Узбережжі

По темі: неймовірні кадри з кита з серферами.

SMASS повідомили кашалота насправді не в поганому стані – окрім смерті – і, можливо, не помітили цього провели збір сміття в розмірі трьох дорослих лабрадорів катається всередині нього.

"Хоча це, звичайно, правдоподібно, що цей обсяг сміття був фактор у своїх прямих мілину, ми насправді не міг знайти докази, що це позначилося або обструкції кишечника", - сказав SMASS.

Сміття був вилучений під час розтину. Фото: Схема Шотландських Морських Тварин Викинутих На Узбережжі

Кіт був похований на пляж. Фото: Ден Паррі

“Така кількість пластмаси в шлунку, тим не менш жахливі, має бути порушена травлення і служить для демонстрації, ще раз, небезпеки, що морський сміття і втрачені або викинуті знаряддя лову можуть призвести до морського життя. Це також можливо, хороший приклад того, що це глобальна проблема викликана цілим людської діяльності".

Місцевий житель Ден Паррі поділився своїми думками на сторінці Facebook створена, щоб підкреслити пральної сміття на прилеглому пляжі luskentyre не.

“Кожен день, коли ми йдемо вздовж берега, ми підібрати осколки, але, на жаль, ми рідко бачили кого-небудь-небудь. Сміття в наших океанах є проблемою для всіх – рибної промисловості потрібно зробити краще, але не менш, ми все повинні робити більше", - написав він.

Місцевий житель сказав, що там завжди був сміття на пляжі, щоб забрати. Фото: Ден Паррі

По темі: Кіт помирає на Тасманії пляж

Кіт був похований на пляжі, тому що піщані дюни ускладнювало транспортування тушки, і буксир вийшов у море теж не варіант.

"Якщо ти сьогодні підеш на пляж, там має бути майже ніяких доказів, що там був великий розтині кашалота, проведених там в ці вихідні," SMASS писав.

Кашалот-один з трьох китів, викинутих на берег зі значними перегонах сміття всередині них в цьому році.

У квітні, кита викинуло на Італійський пляж з 22кг сміття в шлунку.

Ще один кіт знайдений місяць тому на Філіппінах наковтався 40кг сміття.тенденції в технології772Категория: Наука