Хвороба перетворює оленя в зомбі


Опубликованно 03.12.2019 06:12

Хвороба перетворює оленя в зомбі

Хронічна виснажлива хвороба (вухо), яка пов'язана з бичачої губчастої енцефалопатії (AEG), також відомий як "коров'ячий сказ" - була зареєстрована в 26 штатах, оскільки спалахи були вперше опубліковані майже 20 років тому.

Хвороба отримує своє прізвисько від симптомів він викликає. Приблизно через 12 місяців після зараження тварин, він страждає прогресуючою втратою ваги, млявість, слинотечу, відсутність поінформованості, відсутність страху і агресії. В результаті заражена тварина гине.

Хвороба викликається білки (так звані пріони), які атакують мозок і спинний тканини.

Симптоми підозріло схожі на коров'ячий сказ і його людський еквівалент, хвороба Крейтцфельдта-Якоба (CJD), яка невиліковна і вбили більше 100 у Великобританії в кінці 1980-х і початку 1990-х років.

Огляди: наука про зомбі

Вухо, який був виявлений в 1967 році, поширюється через тілесні рідини, або безпосередньо, або через забруднення ґрунту, їжі або води.

Немає ніякого лікування, або лікування за вухо, і вона смертельна для тварин, які заражаються.

Експерти побоюються, хвороба легко може зробити стрибок до людини через заражене м'ясо.

"Ми могли б вести передачу людини, що відбуваються сьогодні, і ми про це не знаємо", - розповідає доктор Майкл Остерхолм із США Центр з контролю за захворюваннями повідомив Незалежній газеті Великобританії.

“Ключовим питанням тут є те, що на відміну від коров'ячого сказу, і тут ми бачимо (хронічного расточительствуя захворювання) в м'яз, так що це насправді набагато більше присутній в м'ясі, яке ви їсте. Приготування не робити нічого, щоб знищити його".

Є сотні тисяч людей у Північній Америці, які полюють на оленів. Вони не повинні стріляти, ручки або з'їсти м'ясо з оленя або лося, які виглядають хворими або веде себе дивно.

Спочатку опубліковано asDisease перетворює оленя в зомбітенденції в технології772Категория: Наука