ВМФ США визнали одне з відео з НЛО справжнім: такого вони ще не бачили - кадри


Опубликованно 03.12.2019 08:27

ВМФ США визнали одне з відео з НЛО справжнім: такого вони ще не бачили - кадри

У 2015 році один з пілотів ВМФ США зафіксував на відео з кабіни свого літака непізнаний літаючий об'єкт. Але тільки тепер, через 4 роки, представник американського військово-морського флоту підтвердив справжність цих кадрів.

У мировыхСМИ з'явилася інформація про те, що військові США визнали один з роликів сНЛО справжнім. На цих кадрах відображена гонитва винищувача F/A-18 Super Hornet за дивним літаючим об'єктом. Зйомка велася безпосередньо з кабіни повітряного судна. Природу об'єкта, який потрапив на ці кадри, американські військові не можуть пояснити досі. Як повідомляє російський сегментBBCNews, інформація про це з'явилася в ряді світових ЗМІ. Всі вони послалися на сайт The Black Vault, який присвячений розсекреченої документації американської адміністрації, передаетДиалог.UA.

Відео з НЛО називається GO FAST. Його опублікували члени групи дослідників із The Stars Academy of Arts & Science, а також газети New York Times. Крім цього, відео, існує ще 2 схожих ролика, які, нібито, теж рассекретилПентагон в серпні 2017 року. Однак, ця непідтверджена інформація на офіційному рівні.

На відміну від усталеного терміна "НЛО" (непізнаний літаючий об'єкт), військові ВМФ називають це трохи по іншому, а саме — непізнане повітряне явище або "НВЯ". Про це сказав прес-секретар глави розвідки ВМФ США Метью Кохлера.

Такої термінології є пояснення:

"Ми використовуємо термін "невідомий повітряне явище", оскільки це базове опис зорових контактів/спостережень неавторизованих/невпізнаних літальних апаратів/об'єктів, зафіксованих при вході/роботі у повітряному просторі різних військових полігонів, які перебувають під контролем армії", - уточнив Грэдишер", пояснив прес-секретар.

Таким чином, військові хочуть підкреслити, що вони зовсім не стверджують, що помічене явище – рукотворне транспортний засіб або дрон інопланетян. Ці слова лише підкреслюють той факт, що військовим абсолютно не зрозуміла природа побаченого.

Як вдалося отримати ці кадри?

Ролик GO FAST був записаний з кабіни палубного винищувача-бомбардувальника F/A-18 Super Hornet. Він оснащений мультисенсорної электрооптической прицільною системою AN/ASQ - 228, до складу якої входить кілька камер, лазерний далекомір і трекер.

Зйомка може проводитися як у звичайному видимому діапазоні, так і в інфрачервоному. Конкретно в цьому випадку НЛО відстежували саме в інфрачервоному діапазоні.

На кадрах можна помітити, що у таємничого явища немає ні газового шлейфу від реактивної силової установки, ні крил або яких-небудь інших частин, що відповідають за аеродинаміку. При цьому відстань спостереження було таким, що подібні деталі можна було б розглянути, навіть якщо б це була крилата ракета.Категория: Техника