Сенсація в космічній галузі: КБ "Південне" представило новітній апарат для дослідження Місяця - кадри


Опубликованно 03.12.2019 09:54

Сенсація в космічній галузі: КБ

У Дубаї українське конструкторське бюро "Південне" у рамках щорічної авіакосмічної виставки Dubai Air Show, представила посадковий апарат, який вже в найближчому майбутньому може бути відправлений на Місяць.

Минулої неділі, 17 листопада, в столиці ОАЕ Дубаї відбулася щорічна авіаційно-космічна виставка Dubai Air Show. У цьому знаковому заході взяло участь безліч країн, що розвивають авіакосмічну індустрію. В їх числі була й україна, яку представило наше легендарне КБ "Південне" зі своїм проектом новітнього посадкового апарата для дослідження природного супутника Землі-Місяця. Про це повідомило видання "Акценти", информируетДиалог.UA.

Відомо, що представлений посадковий апарат може бути використаний для дослідження місячного грунту і пошуку корисних копалин.

"Концептуальний проект сімейства місячних посадових літальних апаратів, представлений КБ "Південне" на Dubai Airshow 2019, став справжньою родзинкою експозиції КБП на 16-й Міжнародної авіаційно-космічній виставці", - повідомляється на офіційному каналі КБ "Південне".

Власне, як раз для дослідження нашого природного супутника розроблявся цей апарат. За допомогою цього посадкового модуля можна буде доставити на Місяць до 150 кілограмів корисного вантажу. Передбачається, що з допомогою цього апарата можна буде обстежувати ті або інші території Місяця на предмет можливості подальшого будівництва місячного містечка для перших колонизаторских місій.Категория: Техника