Підлий податкову лазівку остаточно закрита


Опубликованно 03.01.2020 15:30

Підлий податкову лазівку остаточно закрита

У перший день Нового року, "подвійний ірландський, голландський сендвіч" схеми улюбленого протягом багатьох років технологічні компанії, як Apple, Google, Facebook і Cisco зокрема, прийшов до кінця після того, корпорації було дано три роки, щоб відмовитися від його використання.

Схема включає в себе переміщення грошей з ірландською компанією, що базується в Нідерландах, потім у другий ірландець в податковій гавані.

Наприклад, голландський податкових декларацій, починаючи з 2018 року показали, Google переїхала €21,8 млрд ($А34.8 млрд) в Google Ірландії підприємством, філіалом, засновані на Бермудських островах, повідомляє агентство Рейтер.

Компанії не платять податок на прибуток в Бермудські острови, який є британською заморською територією, але все одно вносить свої місцеві закони.

Чоловік проходить повз будівлі, в якому розташовувалася юридична фірма Епплбі офісів у Бермуди. Фірма була в центрі 2017 витоку даних, які викрили масштаб поширеного ухилення від сплати податків сприяли в податкових притулків, таких як Бермудські острови. Фото: Дрю Ангерер/Getty Зображення

Міжнародного ухилення від сплати податків крупними транснаціональними корпораціями, була в центрі уваги Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) в рамках своєї базової ерозії і перенесення прибутку проекту (БЭСП).

У 2014 році Європейський Союз і Сполучені Штати почали тиснути на Ірландію, щоб закрити лазівку.

У 2017 році США віддали з трьох років, щоб припинити її використання, а в наступному році в країні було змінено податкове законодавство, які запобігли іноземні доходи, які вже були оподатковані у тій країні, де вони були створені оподатковується знову, коли повернувся в США, зниження прагнення до корпорації, щоб заховати прибуток за кордоном.

З цим трирічний термін тепер минув, компанія Google підтвердила, він буде припинити використання податкову лазівку.

"Згідно з висновками проекту BEPS ОЕСР і зміни у США та Ірландії податкове законодавство, ми зараз і спрощення корпоративної структури і будуть видавати ліцензії на свою інтелектуальну власність від нас не Бермуди," представник Google розповів новини.ком.АУ.

Компанія Google заявила, що тепер буде спростити свою корпоративну структуру після податкову лазівку він користувався протягом багатьох років був закритий. Фото: Ліонель Бонавентура / АФП

Вони додали більше 80 відсотків податків компанія заплатила в своїй рідній країні, де він включений у більш низькі податкові штату Делавер, незважаючи на те створена і штаб-квартирою на іншому кінці країни в Каліфорнії.

"У тому числі всього річні та одноразові надходження податків за останні 10 років, наша глобальна ефективна податкова ставка була на 23 відсотки, причому більше 80% цього податку у США", прес-секретар Google сказав.

За даними глобальної аудиторською фірмою KPMG, середня ставка корпоративного податку в країнах ОЕСР складає трохи більше 23 відсотків.

Закриття подвійний ірландський, голландський сендвіч лазівку не позначиться на діяльності компанії Google, які були реструктуровані відповідно до нових законів були внесені в 2016 році, покликаних змусити корпорацій, особливо технологічних компаній, щоб сплатити відповідну суму податку.

Творчий облік допомагає масивні транснаціональні компанії, які можуть собі дозволити заплатити за це, щоб мінімізувати свої податки.

Google в Австралії операції класифікуються як реселлер, який дозволяє відправити гроші з країни через її Азіатсько-Тихоокеанської штаб-квартири в Сінгапурі, де ставка корпоративного податку становить 17 відсотків, навіть до корпоративних бухгалтерів приступити до роботи з мінімізації фактична частка корпорації платять.

Наша ставка корпоративного податку становить 30 відсотків.

Таким чином Google зміг оплатити тільки 26,5 млн. доларів в 2018 році, незважаючи на австралійців платити компанії більше 4 мільярдів доларів в цей період.

Раніше в цьому місяці, компанія Google написала чек на суму 481.5 мільйона доларів для врегулювання багаторічного спору з австралійським податковим управлінням (АТО), що дозволило йому отримати АТО від його спини не зізнаючись собі в цьому не зробили нічого поганого.тенденції в технології1350Категория: Интернет