Дивно нова загроза Гугл


Опубликованно 04.01.2020 04:24

Дивно нова загроза Гугл

На початку нового тисячоліття робота в Google була однією з найбільш затребуваних позицій в галузі інформаційних технологій, а настрій, яке зберігалося протягом більшої частини двох десятиліть.

Компанія відома пільги він пропонує трудящих (деякі з яких вже гарантовано австралійців, незалежно від компанії, в якій працює завдяки національним стандартам в галузі зайнятості).

Це також великі компанії, що дає працівників-початківців (відомі як "гуглери") можливість співпрацювати з деякими з кращих умів в теч.

Але в останні місяці історії почали протікати з компанії, так як збільшення припливу працівники йдуть.

Розповіді залякування, утисків і дискримінації на робочому місці, а також побоювання за яку роботу робить компанія і хто призвели до низки скандалів.

Важко точно визначити, де і коли речі почав зміщуватися, але жовтня 2014 року є хорошим місцем для початку.

Ось місяць компанія попрощалася з Енді Рубін один з творців мобільної операційної системи Android компанія Google придбала у 2005 році, що є тепер найбільш широко використовуваним в світі.

Енді Рубін (л) попросили покинути Google в 2014 році. Роком раніше Сундар Пичаи (Р) замінив його в якості наглядача програмного забезпечення для платформи Android. Пан Пичаи тепер генеральний директор Google, і справа з деякими з проблем, "Рубін" залишився позаду. Фото: AFP Фото/KIMIHIRO Hoshino з

У той час йому дали світяться прощай, похвалив за створення чогось дійсно чудовий" тодішній гендиректор Google Ларрі Пейдж, який нещодавно пішов з компанії разом з його співзасновник Сергій Брін.

Чотири роки потому Нью-Йорк Таймс показав, що р-н Пейдж насправді запитав Рубін, щоб залишити після внутрішнього розслідування вирішили звинувачень у сексуальному домаганні проти Рубін від колишнього співробітника були достовірними. Прес-секретар "Рубіна" розповів Нью-Йорк Таймс після публікації цієї статті, що звинувачення були помилковими.

А не просто палять Рубін, компанія, як повідомляється, прийняв його відставку, погодився платити йому 2 мільйона доларів у місяць протягом чотирьох років, і навіть вклав в його наступному підприємстві ефірного телефону.

Після новини про звинувачення, висунуті проти "Рубіна", десятки тисяч співробітників Google по всьому світу влаштували страйк на знак протесту в листопаді 2018 року.

“Привіт. Я не на моєму столі, тому що я виходжу на знак солідарності з іншими співробітниками Google і підрядниками в знак протесту сексуальні домагання, порушення дисципліни, відсутність прозорості та виробничої культури, яка не працює для всіх. Я повернуся за моїм столом пізніше. Я вийшов за реальні зміни", листівку залишив на столі хтось вийшов і сказав.

Один із організаторів страйку, Клер Степлтон, нещодавно писала в журнал Elle журнал, що страйк показала, було більше проблем в компанії, ніж кількох випадках сексуальних зловживань керівників.

"Було ясно, що це не просто про Енді Рубін більше", - написала міс Степлтон, які допомагали створювати сюжетні компанії Google в рамках своєї комунікації та маркетингу за 12 років роботи в компанії.

МС Степлтон випровадили з будівлі безпеки на останній день її роботи в компанії в травні, залишаючи після "реорганізації", що бачив її суттєво знизили.

Енді Рубін був дан мільйони, щоб спокійно кинути свою роботу. На її рахунку, міс Степлтон її роботу поступово відібрали у неї говорити до тих пір, поки вона, нарешті, відпустити її.

Вона не самотня.

Етапі співробітники Google пішли в штаб-квартирі компанії у Великобританії, у Лондоні на 1 листопада 2018 року, в рамках глобальної кампанії. Фото: Толга Акмен / АФП

Минулого місяця, шпилит Кетрін розповіла, як вона була припинена, що Google сказав, що було порушення політики безпеки компанії.

“Частина моєї роботи полягала в написанні повідомлення браузера, так що мої колеги можуть бути автоматично повідомлені про рекомендації співробітника і політики компанії, поки вони серфінгу в інтернеті. Я був дуже гарний у своїй роботі і Google визнав це", - сказала вона, посилаючись на трьох останніх атестації в середніх.

МС шпилями сказала, що вона не розповіла, як вона порушила компанії політики безпеки, але це, здається, треба щось робити з невеликим браузера повідомлення про те, що вискочив у Chrome-браузерах, коли співробітники Google відвідали компанію Правила співтовариства, або на сайті ІРІ консультантів, фірма відома своєю анти-профспілкової роботи, який нещодавно був найнятий компанією Google.

"Співробітники компанії Google мають право брати участь у захищеному узгоджені дії," МС шпилит' спливаюче вікно браузера читати.

Пізніше Google заявив, що "звільнив співробітника, який зловживав своїм привілейованим доступом для зміни інструменту внутрішньої безпеки," який за рахунком МС шпилит, це її робота.

Її припинення прийшов кілька тижнів після Google звільнив чотирьох працівників, які були активні зусилля по створенню профспілок.

Пізніше вони стали відомі як "День подяки чотири"; їх стрільб найближчі кілька днів до одного з найбільших в США національних свят.

Вона заявила, що працівники були звільнені за дивлячись на документи, які не відносяться до їх роботи.

В іншійсередовищі пост, рахунки, зазначені для подання Гугл страйку рух до листопада 2018 року звинуватила компанію в Союз перебору, заявив, що компанія лише нещодавно змінила свою політику, після найму ІРІ консультантів, щоб зробити це серйозним злочином.

"Давайте бути ясно, дивлячись на такі документи-велика частина Google культурі; компанія описує його як перевагу в наборі, і навіть заохочує новачків читати документи з проектів із всієї компанії", - сказано в повідомленні, додавши, що ця політика була незрозуміло на які документи будуть закриті, але прямо сказав, що вони не повинні бути позначені як такі.

“Ніякої змістовної керівництвом ніколи не було запропоновано про те, як людина може послідовно дотримуватися цю політику. Зміна політики склали: відкрити на свій страх і ризик і нехай керівники з'ясувати, чи повинні ви бути покараний постфактум".

Звинувачення в неправомірних діях в Google не залишився в минулому десятилітті.

Раніше на цьому тижні колишній глава компанії Google міжнародних відносин, висунуті кілька серйозних звинувачень на адресу компанії.

Росс LaJeunesse прийшла в Google в 2008 році, а зараз балотується в Сенат США на платформі суворі правила для великих технологій.

Через Два роки він приєднався, Гугл відмовився від китайського ринку через тиск на нього, щоб цензурувати Результати пошуку.

"Я стверджував категорично проти цих планів, знаючи, що повна зміна в нашому підході зробило б нас співучасниками порушення прав людини і викликати обурення громадянського суспільства і багатьох західних урядів, які аплодують наші 2010 рішення", - підкреслив LaJeunesse писав про середніх.

Колишній глава компанії Google міжнародних відносин піддав критиці рекорд компанії з прав людини, як він кампанії в Сенат США на платформі, що регулюють великих технологій. Фото: Додається

Після того, як призначений головою департаменту міжнародних відносин, сказав пан LaJeunesse він постійно штовхали, щоб повторно в'їхати в Китай.

"Я був стривожений, коли я дізнався, що в 2017 році компанія почала рух вперед з розвитком нової версії цензура пошук товару в Китаї, під кодовою назвою 'Бабка'" Містер LaJeunesse-сказав він, додавши, що був одним з багатьох, що стосуються розробок.

"Що дуже здивувало мене, і дав зрозуміти мені, що я більше не мав можливості впливати на численні розробки та пропозиції, що проводиться компанією", - написав він.

Тисячі гуглери також протестували в минулому над програмами, підтримки і послуг, компанія поставила Міністерству оборони США, а також їх імміграції та прикордонного відомств.

Сказав пан LaJeunesse він почав пропагувати для програми, щоб публічно зробити Гугл дотримуватися принципів прав людини, які керівники неодноразово придумували відмазки щоб цього не робити.

Містер LaJeunesse також стверджував свідок дискримінації, домагання та залякування на робочому місці під час свого перебування там.

Звинувачення включають в себе старших колег знущання і кричати на молодих жінок і робить їх плакати, їх реєстрації, а також "різноманітність вправ", де співробітники були розміщені в групах з написом "хомос", "азіати", і "коричневі люди", поки учасники не вигукували стереотипів.

Власні співробітники компанії Google все активніше виступають проти компанії, і деякі, здається, втрачаю свою роботу над ним. Фото: Тобіас Шварц / ГВП

Володимир LaJeunesse претензій не було 90-х політичні позиції вакантними, коли йому сказали, що не було ніяких вакансій для нього після "реорганізації", "незважаючи на 11 років світяться атестації і поруч-відмінні оцінки на 360 оцінки продуктивності, і незважаючи на те, що член еліти програмі Фонду зарезервовані для Google найважливіших талантів, які виявляються ключовими в Google нинішнього і майбутнього успіху."

Він стверджує, що йому запропонували значно меншу роль в компанії після того, як адвоката наймати, які спричинять його мовчати про проблему.

Компанія Google заперечує, що останній біт.

“Ми маємо непохитну прийняття остаточного рішення до підтримки правозахисних організацій і зусиль. Це зобов'язання не має відносини до і не змінюється реорганізації нашої команди політика, який широко висвітлювався і що вплинуло в багатьох членів команди. В рамках цієї реорганізації, Рос запропонували нову посаду на той же рівень і компенсації, що він відмовився прийняти. Бажаємо Росс все найкраще з його політичними амбіціями," представник Google написав електронною поштою новини.ком.АУ.

Гугл також поставили запитання щодо його позиції по створенню профспілок на підприємстві і в цілому, чи коли-небудь прийняті заходи для зупинки працівниками організації, і чи може вона підтвердити чи дійсно заборонити будь-які випадки залякування і утисків Містера LaJeunesse стверджував свідок, але ці питання залишилися без відповіді.

Сказав містер LaJeunesse "все змінилося" в компанії і що він відмовився від своїх неофіційним девізом "Не будь злим".

Щоб було зрозуміло, він не був повністю відкинутий. А це вже не офіційний девіз компанії, він залишається на дні свого кодексу поведінки.

"І пам'ятайте ... Не будь злим, і якщо ви бачите щось, що ви думаєте не правильно – говоріть голосніше!"

Відсутня у Кодексі поведінки є попередженням для тих, болтливая гуглерів, вони повинні бути готові шукати нову роботу, якщо вони роблять.

Ви думаєте, що великі технологічні компанії потребують більш суворих правил? Дайте нам знати, що ви думаєте в коментарях нижче.тенденції в технології484Категория: Интернет