Скотт Моррісон зачинив за лісових пожеж "оголошення"


Опубликованно 05.01.2020 14:30

Скотт Моррісон зачинив за лісових пожеж

На 50-секундному відео, допущеного до ліберальної партії, описує нові заходи уряду Моррісон в боротьбі з пожежами, в той час як ритмічна музика грає у фоновому режимі.

По темі: Скотт Моррісон реагує на критику

Було опубліковано кілька годин після того, як прем'єр-міністр оголосив про розгортання 3000 АДФ резервістів, і $20 мільйонів інвестицій у лізинг чотири додаткових пожежних літаків.

Ми вкладаємо більше сил оборони чобіт на Землі, більше літаків у небі, кораблів у морі і більше вантажівок в рулон для підтримки лісових пожеж бойові дії сил і відновлення в рамках нашої скоординований відповідь на ці страшні #пожежі pic.twitter.com/UiOeYB2jnv— Скотт Моррісон (@ScottMorrisonMP) 4 Січня, 2020

Відео зловило тепла онлайн, Із Користувачі Twitter звинувачують уряд Моррісон використання лісової пожежі, як маркетинговий трюк.

Вау. Селф-промо ролик з поганою музикою ліфт? Це один із самих глухих речей, які я коли-небудь бачив глава держави поставив під час кризи. Безсовісний & соромно. https://t.co/ISgYEtlsb7— Пірс Морган (@piersmorgan) 4 січня, 2020

Каже маркетинговий фон. Пожежі були криза протягом декількох місяців, але ЗМІ криза на Моррісон діяти. https://t.co/52VlqttfG9— Річард Кук (@rgcooke) 4 січня, 2020

1) партійно-політична реклама для підтримки ADF в цивільній установами по боротьбі з лісовими пожежами є явним порушенням (взаємні) безпартійності конвенція буде застосовуватись до міністрів АФР та/депутати. 2) також кліше охопленому. 3) свої "збройні сили", а не "Сили оборони". #auspol #ausdef https://t.co/RlepHHbIx9— Австралія Асоціація оборони (@austdef) 4 січня, 2020

Через кілька годин після твіту відео, містере Моррісон вийшов його захищати, кажучи, що це "законне вимога в Австралії, щоб включити авторизацію на всіх відео повідомлення, що використовуються в соціальних мережах австралійських парламентарів".

Це є юридичною вимогою в Австралії, щоб включити авторизацію на всіх відео повідомлення, що використовуються в соціальних мережах австралійських парламентарів. Відео Повідомлення просто повідомляє про рішення, політика уряду і дії уряд вживає для громадськості.— Скотт Моррісон (@ScottMorrisonMP) 4 Січня, 2020

Така ж практика буде справедливо працюючих лідер опозиції і Лейбористської партії. Це необхідно і стандартною практикою в Австралії.— Скотт Моррісон (@ScottMorrisonMP) 4 Січня, 2020

Містере Моррісон також був підірваний після того, як користувачі соціальних мереж відзначили помітну кнопку "Пожертвувати" на сторінці сайту Ліберальної партії, яка орієнтується на лісові пожежі.

Кнопка прив'язана до сторінки по збору коштів для самої ліберальної партії, яка, як говорили, що вводить в оману.

Люди повинні знати, що помітну кнопку Пожертвувати на посилання в лічку відправив зі своїм лісових пожеж оголошення на ФБ збирає кошти для ліберальної партії і не лісових пожеж полегшення. pic.twitter.com/9aav1trL5N— Метт Берк (@matttburke) 4 січня, 2020

Ліберальна партія прибрали пожертвування ссылке через кілька хвилин після твіту вище. Ось де посилання пожертви відправила вам.Вона з'явилася, щоб запитати людей, щоб підтримати своїх лісових пожеж план, зробивши пожертву у Фонд Ліберальної партії. pic.twitter.com/02pLiPxTVF— Метт Берк (@matttburke) 4 січня, 2020

Кнопку "Пожертвувати" вже видалений.

Останні спори з приводу відповіді пан Морісон в лісових пожеж криза прийшла, як було оголошено, планується поїздка прем'єр-міністра в Індії був скасований.

Тепер прем'єр-міністр буде залишатися в Австралії на початку січня, щоб впоратися з триваючим пожежею.

Містере Моррісон і прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді говорив у п'ятницю по телефону, після чого було оголошено про плановане торгівлі та переговорів оборони між двома країнами, будуть відкладені до "взаємно зручний час пізніше цього року"

ЦІ РУКИ ДАЛИ ВЕЛИКЕ ОБІЙМИ'

Ця заява прозвучала як містере Моррісон перед свіжим палити на його відповідь на лісових пожеж кризи на хвилі свого візиту в пожежа спустошила місто Cobargo в Новий Південний Уельс в четвер, де він зіткнувся з розлюченим місцевим населенням.

Кадри, зняті на землі показав йому, взявши руку 20-річна мама Зої Салуччи-Кий, як вона сказала йому, що вона не хотіла, щоб потиснути йому руку, якщо він збільшення фінансування для обслуговування сільських пожежі.

МС Салуччи-Кий, молода мама з Cobargo, був одним з багатьох місцевих жителів, щоб втратити все як з-під контролю Badja лісовій дорозі лісова пожежа знищила більшу частину міста на 31 грудня.

У неї є 22-місячна дівчинка і вагітна другою дитиною.

Дивлячись прямо в лічку, пані Макдермотт був введений йому, але відмовився простягнула руку, щоб потиснути її.

"Я тільки потисну твою руку, якщо ти даси більше грошей, щоб наш РФС," пані Макдермотт сказав, як містере Моррісон схопив її за руку сам і потиснув її.

Крізь сльози, Міс Макдермот продовжував: “так багато людей втратили свої будинки. Нам потрібно більше допомагати".

Оскільки пані Макдермотт закінчив її пропозицію, в лічку поклав руку їй на плече і відвернувся від неї.

Приймаючи вчора ввечері Facebook, пані Макдермотт показав, що вона була однією з багатьох людей, щоб втратити все у вогні.

Виступаючи перед 10 новин у п'ятницю, пані Макдермотт сказав, побачивши в лічку відвернутися "розбив моє серце".

"Я б з радістю сів і випив чашку чаю з ним, якщо він запитує, Ти в порядку, що ми можемо зробити, щоб виправити цю ситуацію", - зазначила вона.

"Це війна, і він пішов, коли я звернулася за допомогою ... ми у відчаї."

Критика теж прийшла з членами власної партії Містера Моррісона. На схід, Новий Південний Уельс міністра транспорту і бігу народний депутат Андрій Констанс напав на містере Моррісон, заявивши, що він "ймовірно, дав йому добро, він заслужив".

Містер Констанс ледве врятували його власному будинку в місті Малуа Бей від вийшов з-під контролю лісових пожеж.

"Я навіть не знала, що він прийде і в мене не було дзвінка від нього", - заявив учора пан Констанс сказала сім сходу сонця, коли його запитали, якщо люди в іншому місці в його електорату думала так само, як Cobargo.

"Щоб бути чесним, місцеві жителі, ймовірно, дав йому добро, він, напевно, заслужив."

Містере Моррісон захистив свою поїздку в Cobargo говорить той факт, що він був першим високопоставленим лідером', щоб увійти в місто, зробили його мішенню для народного гніву і страху.

“Я розумію, перший чоловік, який збирається йти у цьому місті буду відчувати себе в

гнів і лють, і розчарування, і втрати, і страх, що зусилля в цьому співтоваристві", - сказав він у ході прес-конференції в суботу.

“В цій громаді, як і інші з ким я зустрічався в той день сказали, був змішаний відповідь. Деякі були дуже задоволені. Деякі я обняв, деякі інші не хочуть, одні хотіли потиснути руку"

“Ці зброї дали багато обіймів за останні три місяці, насправді мало не останні рік-півтора, в яких я був прем'єр-міністром. Була вона втішає постраждалих від посухи в Північному Квінсленді або літніх жителів в Тарі. У деяких випадках люди шукають це. В інших випадках вони хочуть тримати дистанцію".тенденції в технології439Категория: Интернет